Powiatowe Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Rowerach Górskich

Dnia 22.09.2019 r.w Rabce-Zdroju zostały rozegrane zawody w ramach Pucharu Szlaku Solnego w Rowerach Górskich MTB- edycja rabczańska 2019

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy

Rabka-Zdrój, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, MOK w Rabce-Zdroju

Termin i miejsce: 22.09.2019r. Rabka-Zdrój, zawody rozegrane zostały w ramach Pucharu

Szlaku Solnego w Rowerach Górskich MTB – edycja rabczańska 2019

Ilość startujących : 27 zawodników

http://foto.podhale24.pl/galeria-21225

 

Klasyfikacja w kategorii Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych:

 

Dziewczęta – rocznik 2009 i mł.

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Iskrzycka Karolina

2010

SP 11 Nowy Targ

2.

Drabik Kinga

2010

SP 1 Spytkowice

 

Dziewczęta – rocznik 2007-08

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Jaromin Wiktoria

2008

SP 3 Spytkowice

2.

Piekarczyk Natalia

2007

SP 1 Podwilk

 

 

Chłopcy – rocznik 2009 i mł.

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Zygmuntowicz Kacper

2009

SP Trybsz

2.

Iskrzycki Paweł

2009

SP 11 Nowy Targ

3.

Borzęcki Oliwier

2010

SP 1 Podwilk

4.

Kubacki Patryk

2010

SP 1 Podwilk

 

 

Chłopcy – rocznik 2007-08

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Wielgus Robert

2008

SP Chabówka

2.

Rzeszótko Kacper

2007

SP 1 Spytkowice

3.

Mroszczak Maciej

2007

SP 1 Podwilk

4.

Górniak Wiktor

2007

SP 2 Spytkowice

5.

Borzęcki Konrad

2007

SP 1 Podwilk

6.

Piekarczyk Kamil

2008

SP 1 Podwilk

 

 

Klasyfikacja w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

 

Chłopcy – rocznik 2006-05 – kat. „amator” /bez licencji/

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Bąk Łukasz

2005

SP 1 Podwilk

 

Chłopcy – rocznik 2006-05 – kat. „profi”

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Świder Brajan

2005

SP 2 Rabka-Zdrój

2.

Zagata Karol

2006

SP 1 Raba Wyżna

3.

Chlebek Mateusz

2006

SP 1 Podwilk

4.

Czerniawski Michał

2006

SP 2 Spytkowice

 

 

 

Klasyfikacja w kategorii Licealiady :

 

Dziewczęta – kat. junior mł. /r. 2004-03/

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Żur Kinga

2004

ZS Rabka-Zdrój

 

Dziewczęta – kat. junior /r.2002-01/

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Latawiec Maja

2001

ZS Rabka-Zdrój

 

 

Chłopcy – kat. junior mł. /r. 2004-03/

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Drabik Patryk

2004

ZS Rabka-Zdrój

2.

Tylka Szymon

2004

Liceum Czarny Dunajec

 

plus j.w. /II klas./

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Lenart Dawid

2003

ZSTiP Nowy Targ

 

 

kat. junior mł. - kat. „amator” /bez licencji/

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Siwor Marek

2003

ZS Rabka-Zdrój

 

Chłopcy – kat. junior /r.2002-01/

m-ce

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Barwa Jakub

2002

ZSTiP Nowy Targ

2.

Pędzimąż Błażej

2002

ZSTiP Nowy Targ

3.

Łapsa Szymon

2002

I LO Nowy Targ

 

 

Zawodnicy z miejsc I – III zostali nagrodzeni medalami i dyplomami. Wszyscy startujący reprezentują powiat nowotarski w zawodach wojewódzkich – 27.09.2019 Myślenice

 

Galeria zdjęć z zawodów na stronie www.rabka.pl /zakładka galeria/

 

 

Lista zawodników reprezentujących powiat nowotarski w Małopolskich Wojewódzkich Igrzyskach Dzieci, Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Licealiadzie

w Rowerach Górskich MTB – Myślenice 27.09.2019.

/komunikat organizacyjny na www.mszs.krakow.pl/

 

IGRZYSKA DZIECI - dziewczęta

Lp.

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Iskrzycka Karolina

2010

SP 11 Nowy Targ

2.

Drabik Kinga

2010

SP 1 Spytkowice

3.

Jaromin Wiktoria

2008

SP 3 Spytkowice

4.

Piekarczyk Natalia

2007

SP 1 Podwilk

 

 

 

chłopcy

lp

nazwisko i imię

rocznik

szkoła

1.

Zygmuntowicz Kacper

2009

SP Trybsz

2.

Iskrzycki Paweł

2009

SP 11 Nowy Targ

3.

Borzęcki Oliwier

2010

SP 1 Podwilk

4.

Kubacki Patryk

2010

SP 1 Podwilk

5.

Wielgus Robert

2008

SP Chabówka

6.

Rzeszótko Kacper

2007

SP 1 Spytkowice

7.

Mroszczak Maciej

2007

SP 1 Podwilk

8.

Górniak Wiktor

2007

SP 2 Spytkowice

9.

Borzęcki Konrad

2007

SP 1 Podwilk

10.

Piekarczyk Kamil

2008

SP 1 Podwilk

 

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

 

Pliki do pobrania

lp

nazwisko i imię

rocznik

szkoła