Igrzyska Ośrodka Sportowego Pieniny w Tenisie Stołowym

W dniu 4/10/2019 w Szkole Podstawowej w Sromowcach Wyżnych odbyły się Igrzyska Ośrodka Sportowego Pieniny w tenisie stołowym .Organizatorem zawodów był Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Uczestnicy: Uczniowie Szkół Podstawowych: Krościenko n. D ,, Kluszkowce,

Sromowce Wyżne, Sromowce Niżne , Grywałd , Niedzica

Sędzia główny: Marek Kowalczyk

 

WYNIKI:

Klasy I – IV

 

dziewczęta

1 miejsce Aleksandra Borzęcka Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

2 miejsce Anna Regiec Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

3 miejsce Joanna Olejarz Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

4 miejsce Julia Tomaszewska Szkoła Podstawowa Kluszkowce

5 miejsce Paulina Janczy Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

6 miejsce Liwia Zontek Szkoła Podstawowa Kluszkowce

 

 

chłopcy

 

1 miejsce Kacper Szęszoł Szkoła Podstawowa Kluszkowce

2 miejsce Michał Opyt Szkoła Podstawowa Grywałd

3 miejsce Maciej Pierwoła Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

5 miejsce Bartłomiej Kubasiak Szkoła Podstawowa Niedzica

6 miejsce Bartłomiej Starowicz Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

7 miejsce Wiktor Ciesielka Szkoła Podstawowa Grywałd

8 miejsce Patryk Janczy Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

9 miejsce Kamil Bochniak Szkoła Podstawowa Kluszkowce

10 miejsce Rafał Dębski Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

11 miejsce Tomasz Mikos Szkoła Podstawowa Niedzica

 

Klasy V – VI

 

dziewczęta

1 miejsce Natalia Grywalska Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

2 miejsce Kaja Janosz Szkoła Podstawowa Niedzica 3 miejsce Magdalena Kowalczyk Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

4 miejsce Anna Kalisz Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

5 miejsce Katarzyna Janczy Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

6 miejsce Karolina Pawelec Szkoła Podstawowa Niedzica

7 miejsce Weronika Cebula Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D

8 miejsce Liliana Kowalczyk Szkoła Podstawowa Krościenko n. D

9 miejsce Angelika Kopytko Szkoła Podstawowa Kluszkowce

10 miejsce Antonina Bednarczyk Szkoła Podstawowa Kluszkowce

 

 

 

chłopcy

 

1 miejsce Rafał Borzęcki Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

2 miejsce Jan Józefczyk Szkoła Podstawowa Grywałd

3 miejsce Piotr Iglar Szkoła Podstawowa Grywałd

4 miejsce Karol Trybunia Szkoła Podstawowa Kluszkowce

5 miejsce Michał Bednarczyk Szkoła Podstawowa Kluszkowce

6 miejsce Wiktor Kowalczyk Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

7 miejsce Michał Łukuś Szkoła Podstawowa Niedzica

8 miejsce Szymon Kowalczyk Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

9 miejsce Marcin Krężel Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D

10 miejsce Sebastian Jawor Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D

11 miejsce Kevin Kowalczyk Szkoła Podstawowa Niedzica

 

 

 

 

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

 

 

1 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Niżne

2 miejsce Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne

3 miejsce Szkoła Podstawowa Kluszkowce

4 miejsce Szkoła Podstawowa Grywałd

5 miejsce Szkoła Podstawowa Niedzica

6 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko n. D


 

 

 

 

Komunikat sporządził

Koordynator Sportu PCK Nowy Targ

Józef Dyda

 

Sromowce Wyżne 4.X. 2019 r .

Pliki do pobrania