Powiatowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Narciarskich Powiatu Nowotarskiego

Powiatowe IMS i ID w Biegach Narciarskich-Obidowa 20.01.2020


GRUPA:
zawodników
Kat. chłopców ur. 2005, dyst. 3km CL
Pkt
1. 6 Darczuk Wojciech SP Obidowa 2005 0:10:01,1 13
2. 4 Włodarczyk Patryk SP Obidowa 2005 0:10:34,8 +33,7 11
3. 5 Karpiel Dawid SP Krauszów 2005 0:10:52,2 +51,1 10
4. 3 Twaróg Kacper SP Ostrowsko 2005 0:11:05,6 +1:04,5 9
DNS - nie stawił się na start
1 Waksmundzki Mateusz SP Ostrowsko 2005 0
2 Antolec Sebastian SP Obidowa 2005 0
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
K01
4
5
GRUPA:
zawodników
Kat. dziewcząt ur. 2005, dyst. 3km CL
Pkt
1. 7 Spyra Aleksandra SP Waksmund 2005 0:11:23,4 13
2. 9 Błonarz Emilia SP Klikuszowa 2005 0:11:28,4 +5,0 11
3. 10 Wadowska Katarzyna SP w Gronkowie 2005 0:12:04,0 +40,6 10
4. 8 Zając Oliwia SP Ostrowsko 2005 0:12:17,9 +54,5 9
DNS - nie stawił się na start
11 Kopytko Klaudia ZSP w Kluszkowcach 2005 0
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
M02
10
10
GRUPA:
zawodników
Kat. chłopców ur. 2006, dyst. 3km CL
Pkt
1. 17 Nosal Wiktor SP Łopuszna 2006 0:09:52,5 13
2. 16 Ciężobka Przemysław SP Ostrowsko 2006 0:09:58,0 +5,5 11
3. 23 Klejka Marcin SP Klikuszowa 2006 0:10:19,2 +26,7 10
4. 24 Kozieł Fabian SP Łopuszna 2006 0:10:51,1 +58,6 9
5. 26 Chryc Jakub ZSP w Kluszkowcach 2006 0:11:34,9 +1:42,4 8
6. 21 Pietrzak Maciej SP Łopuszna 2006 0:11:40,7 +1:48,2 7
7. 19 Chmielarczyk Dominik SP Ostrowsko 2006 0:11:57,3 +2:04,8 6
8. 15 Kolasa Dominik SP Waksmund 2006 0:12:09,6 +2:17,1 5
9. 22 Karpierz Jakub SP Obidowa 2006 0:14:05,8 +4:13,3 4
10. 25 Dzielski Jakub SP Łopuszna 2006 0:15:29,8 +5:37,3 3
ProSport N(arty) J.Kwiatkowski 601-648-456 kwiat.ski@gmail.com DLA: Pif Sport 20.01.2020 12:14 strona: 1
Powiatowe IMS i ID w Biegach Narciarskich
Obidowa 20.01.2020
20.01.2020 12:13 Wyniki oficjalne
Powiatu Nowotarskiego
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
K02
15
17
GRUPA:
zawodników
Kat. dziewcząt ur. 2006, dyst. 3km CL
Pkt
1. 33 Garbacz Wiktoria SP Waksmund 2006 0:10:06,9 13
2. 43 Jarząbek Wiktoria SP Obidowa 2006 0:10:45,9 +39,0 11
3. 32 Stasik Katarzyna SP2 Nowy Targ 2006 0:11:03,4 +56,5 10
4. 47 Florek Wiktoria SP Waksmund 2006 0:11:05,9 +59,0 9
5. 34 Fryźlewicz Wiktoria SP Łopuszna 2006 0:12:02,7 +1:55,8 8
6. 36 Jarosz Kalina SP2 Nowy Targ 2006 0:12:07,1 +2:00,2 7
7. 45 Garbacz Iza SP2 Nowy Targ 2006 0:12:21,6 +2:14,7 6
8. 46 Sarna Wikotria SP2 Nowy Targ 2006 0:12:37,1 +2:30,2 5
9. 38 Waksmundzka Gabriela SP Waksmund 2006 0:12:38,5 +2:31,6 4
10. 42 Kuruc Magdalena ZSP w Kluszkowcach 2006 0:12:42,1 +2:35,2 3
11. 40 Fryźlewicz Julia SP Łopuszna 2006 0:12:45,0 +2:38,1 2
12. 35 Kamińska Roksana SP2 Nowy Targ 2006 0:13:05,8 +2:58,9 1
13. 37 Chudoba Maria SP Obidowa 2006 0:13:16,1 +3:09,2 0
14. 39 Gębacz Wiktoria SP2 Nowy Targ 2006 0:13:52,7 +3:45,8 0
15. 44 Żółtek Karolina SP2 Nowy Targ 2006 0:14:19,2 +4:12,3 0
DNS - nie stawił się na start
31 Sternal Agnieszka SP Obidowa 2006 0
41 Wajsak Oliwia SP Waksmund 2006 0
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
M03
9
9
GRUPA:
zawodników
Kat. chłopców ur. 2007, dyst. 2km CL
Pkt
1. 59 Knurowski Karol SP Dursztyn 2007 0:07:16,0 13
2. 57 Dawiec Mateusz SP Waksmund 2007 0:07:22,2 +6,2 11
3. 53 Waksmundzki Ernest SP Waksmund 2007 0:07:28,4 +12,4 10
4. 51 Bednarczyk Michał ZSP w Kluszkowcach 2007 0:07:37,1 +21,1 9
5. 58 Cierniak Sebastian SP Waksmund 2007 0:07:41,5 +25,5 8
6. 55 Szczepaniec Jakub SP Klikuszowa 2007 0:08:14,8 +58,8 7
7. 52 Janczy Kacper ZSP w Kluszkowcach 2007 0:08:37,9 +1:21,9 6
8. 56 Mikołajczyk Jan ZSP w Kluszkowcach 2007 0:08:44,7 +1:28,7 5
9. 54 Szpuler Dirac Szymon SP5 Nowy Targ 2007 0:09:04,6 +1:48,6 4
ProSport N(arty) J.Kwiatkowski 601-648-456 kwiat.ski@gmail.com DLA: Pif Sport 20.01.2020 12:14 strona: 2
Powiatowe IMS i ID w Biegach Narciarskich
Obidowa 20.01.2020
20.01.2020 12:13 Wyniki oficjalne
Powiatu Nowotarskiego
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
K03
20
22
GRUPA:
zawodników
Kat. dziewcząt ur. 2007, dyst. 2 km CL
Pkt
1. 81 Rączka Aleksandra SP Klikuszowa 2007 0:06:45,0 13
2. 75 Guziak Julia SP Klikuszowa 2007 0:06:47,2 +2,2 11
3. 79 Fuła Kamila SP Waksmund 2007 0:07:43,4 +58,4 10
4. 63 Starczowska Zuzanna SP2 Nowy Targ 2007 0:07:48,1 +1:03,1 9
5. 78 Szeliga Oliwia SP Klikuszowa 2007 0:08:01,4 +1:16,4 8
6. 82 Kapusta Nikola SP2 Nowy Targ 2007 0:08:03,2 +1:18,2 7
7. 64 Parzątka Karolina SP Waksmund 2007 0:08:09,3 +1:24,3 6
8. 61 Bednarz Jadwiga SP Obidowa 2007 0:08:13,8 +1:28,8 5
9. 68 Kaperska Hanna SP2 Nowy Targ 2007 0:08:23,0 +1:38,0 4
10. 77 Bachleda-szeliga Matylda SP Łopuszna 2007 0:08:39,1 +1:54,1 3
11. 70 Dzielska Emilia SP Waksmund 2007 0:08:45,6 +2:00,6 2
12. 72 Lipkowska Amelia SP2 Nowy Targ 2007 0:09:07,3 +2:22,3 1
13. 71 Kucharska Magdalena SP Krauszów 2007 0:09:08,8 +2:23,8 0
14. 73 Marcisz Amelia SP Klikuszowa 2007 0:09:10,3 +2:25,3 0
15. 62 Bańka Julia SP2 Nowy Targ 2007 0:09:17,8 +2:32,8 0
16. 67 Styrczula Aleksandra SP2 Nowy Targ 2007 0:09:19,7 +2:34,7 0
17. 69 Batkiewicz Julia SP2 Nowy Targ 2007 0:09:22,8 +2:37,8 0
18. 80 Garbacz Weronika SP w Gronkowie 2007 0:10:04,1 +3:19,1 0
19. 76 Ziętara Justyna SP2 Nowy Targ 2007 0:11:09,4 +4:24,4 0
20. 65 Franciotti Giorgia SP2 Nowy Targ 2007 0:12:52,7 +6:07,7 0
DNS - nie stawił się na start
66 Plewa Klaudia ZSP w Kluszkowcach 2007 0
74 Niemczyk Oliwia SP2 Nowy Targ 2007 0
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
M04
8
11
GRUPA:
zawodników
Kat. chłopców ur. 2008, dyst. 2 km CL
Pkt
1. 89 Czubernat Jakub SP3 Nowy Targ 2008 0:07:10,4 13
2. 91 Basta Beniamin SP Waksmund 2008 0:08:09,8 +59,4 11
3. 87 Stachoń Stanisław SP2 Nowy Targ 2008 0:08:17,9 +1:07,5 10
4. 92 Trybunia Karol ZSP w Kluszkowcach 2008 0:08:56,2 +1:45,8 9
5. 93 Choroba Tomasz SP5 Nowy Targ 2008 0:09:13,2 +2:02,8 8
6. 143 Kamiński Kacper SP2 Nowy Targ 2008 0:09:47,5 +2:37,1 7
7. 86 Kowalczyk Filip ZSP w Kluszkowcach 2008 0:10:06,2 +2:55,8 6
8. 90 Pawlik Maksymilian SP2 Nowy Targ 2008 0:10:40,4 +3:30,0 5
DNS - nie stawił się na start
85 Perchał Maciej SP2 Nowy Targ 2008 0
88 Plewa Maksymilian ZSP w Kluszkowcach 2008 0
94 Wojtaszek Maksymilian ZSP w Kluszkowcach 2008 0
ProSport N(arty) J.Kwiatkowski 601-648-456 kwiat.ski@gmail.com DLA: Pif Sport 20.01.2020 12:14 strona: 3
Powiatowe IMS i ID w Biegach Narciarskich
Obidowa 20.01.2020
20.01.2020 12:13 Wyniki oficjalne
Powiatu Nowotarskiego
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
K04
10
12
GRUPA:
zawodników
Kat. dziewcząt ur. 2008, dyst. 2 km CL
Pkt
1. 101 Bednarz Emilia SP Obidowa 2008 0:08:14,9 13
2. 97 Pajerska Magdalena SP5 Nowy Targ 2008 0:08:35,3 +20,4 11
3. 98 Ścisłowicz Aleksandra SP Waksmund 2008 0:08:45,1 +30,2 10
4. 107 Niemiec Gabriela SP w Gronkowie 2008 0:08:46,3 +31,4 9
5. 99 Kopytko Angelika ZSP w Kluszkowcach 2008 0:08:48,7 +33,8 8
6. 104 Lewandowska Aleksandra SP2 Nowy Targ 2008 0:09:03,5 +48,6 7
7. 102 Czerniak Zuzanna SP2 Nowy Targ 2008 0:09:43,7 +1:28,8 6
8. 96 Mirek Anna SP2 Nowy Targ 2008 0:09:47,6 +1:32,7 5
9. 100 Worwa Nadia SP2 Nowy Targ 2008 0:10:16,7 +2:01,8 4
10. 105 Bednarczyk Antonina ZSP w Kluszkowcach 2008 0:11:09,6 +2:54,7 3
DNS - nie stawił się na start
103 Kunka Aleksandra SP Waksmund 2008 0
106 Chowaniec Maja SP Obidowa 2008 0
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
M05
8
13
GRUPA:
zawodników
Kat. chłopców ur. 2009 i mł., dyst. 1 km CL
Pkt
1. 112 Guziak Lucjan SP Klikuszowa 2009 0:02:56,3 13
2. 118 Kuros Antoni SP Klikuszowa 2010 0:03:09,8 +13,5 11
3. 117 Marcisz Alan SP Klikuszowa 2010 0:03:19,2 +22,9 10
4. 121 Parzątka Oskar SP Waksmund 2009 0:03:25,6 +29,3 9
5. 114 Białoń Adam SP Klikuszowa 2010 0:03:42,0 +45,7 8
6. 123 Ciężobka Radosław SP Ostrowsko 2009 0:04:01,9 +1:05,6 7
7. 120 Czubernat Gabriel SP Klikuszowa 2010 0:04:12,3 +1:16,0 6
8. 122 Szeliga Patryk SP Klikuszowa 2009 0:04:36,8 +1:40,5 5
DNS - nie stawił się na start
111 Byrdak Albert SP Waksmund 2009 0
113 Twaróg Maksymilian SP Ostrowsko 2009 0
115 Kamiński Kacper SP2 Nowy Targ 2009 0
116 Haas Michael SP5 Nowy Targ 2009 0
119 Luberda Aleksander SP Ostrowsko 2009 0
ProSport N(arty) J.Kwiatkowski 601-648-456 kwiat.ski@gmail.com DLA: Pif Sport 20.01.2020 12:14 strona: 4
Powiatowe IMS i ID w Biegach Narciarskich
Obidowa 20.01.2020
20.01.2020 12:13 Wyniki oficjalne
Powiatu Nowotarskiego
Msc Nazwisko i Imię Klub WYNIK Nr
startowy
Rok
ur. Strata
Na liście:
Wystartowało: zawodników
K05
15
17
GRUPA:
zawodników
Kat. dziewcząt ur. 2009 i mł., dyst. 1 km CL
Pkt
1. 136 Garbacz Gabriela SP Waksmund 2009 0:03:35,9 13
2. 131 Wojtczyk Weronika SP5 Nowy Targ 2009 0:03:39,8 +3,9 11
3. 128 Ścisłowicz Izabela SP Waksmund 2010 0:03:41,3 +5,4 10
4. 138 Białoń Natalia SP Klikuszowa 2009 0:03:47,5 +11,6 9
5. 129 Domalik Julia SP Waksmund 2009 0:03:58,5 +22,6 8
6. 130 Szczepaniec Antonina SP Klikuszowa 2011 0:04:05,7 +29,8 7
7. 135 Stasik Natalia SP2 Nowy Targ 2009 0:04:07,3 +31,4 6
8. 140 Nosal Julita SP Łopuszna 2009 0:04:10,1 +34,2 5
9. 139 Magdalena Olchawska SP2 Nowy Targ 2009 0:04:10,3 +34,4 4
10. 133 Czubernat Aleksandra SP Klikuszowa 2009 0:04:13,0 +37,1 3
11. 126 Siuta Zuzanna SP w Gronkowie 2009 0:04:15,0 +39,1 2
12. 142 Rypel Magdalena SP Klikuszowa 2009 0:04:22,6 +46,7 1
13. 134 Babik Natalia ZSP w Kluszkowcach 2009 0:04:35,1 +59,2 0
14. 141 Święchowicz Karolina SP2 Nowy Targ 2009 0:04:40,1 +1:04,2 0
15. 127 Parzygnat Lena SP Obidowa 2011 0:04:42,6 +1:06,7 0
DNS - nie stawił się na start
132 Persz Gala SP2 Nowy Targ 2009 0
137 Bizub Natalia SP2 Nowy Targ 2009 0
ProSport N(arty) J.Kwiatkowski 601-648-456 kwiat.ski@gmail.com DLA: Pif Sport 20.01.2020 12:14 strona: 5
Pliki do pobrania