Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada Szkół Rejonu Sportowego Rabka-Zdrój - Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju-runda jesienna 2020

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój, MKS Rabka-Zdrój, Urząd Miejski w Rabce-Zdrój, MOK w Rabce-Zdroju Termin i miejsce: 02.10.2020r. – tereny rekreacyjno-sportowe w Ponicach Ilość uczestników: 117 zawodników z 11 szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Klasyfikacja końcowa:

 

 

ROCZNIK 2010 i młodsi – IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta

 

1.

PONICKA

AMELIA

SP PONICE

 

6.

JUNG

MILENA

SP PONICE

2.

LACH

JULIA

SP2 LIPNICA WIELKA

 

7.

GŁOWACZ

NIKOLA

SP3 SPYTKOWICE

3.

CHMURA

ZOFIA

SP3 SPYTKOWICE

 

8.

MACIOŁ

ZUZANNA

SP SIENIAWA

4.

PRASZEK

OLIVIA

SP2 LIPNICA WIELKA

 

9.

KAMIŃSKA

LENA

SP SIENIAWA

5.

GÓRKA

ANNA

SP SIENIAWA

 

 

 

 

 

 

Chłopcy

 

1.

ŻEGLEŃ

NIKODEM

SP CHABÓWKA

 

9.

BARZAK

MIKOŁAJ

SP1 LIPNICA WIELKA

2.

LICHOSYT

ŁUKASZ

SP2 LIPNICA WIELKA

 

10.

KULIGA

KACPER

SP4 LIPNICA WIELKA

3.

KLAPISZ

KAMIL

SP2 LIPNICA WIELKA

 

11.

MUCHA

KAMIL

SP SIENIAWA

4.

TRYBUŁA

PRZEMYSŁAW

SP3 SPYTKOWICE

 

12.

JELEŃ

WIKTOR

SP3 SPYTKOWICE

5.

BRANDYS

WOJCIECH

SP3 SPYTKOWICE

 

13.

ZEMBAL

MILAN

SP CHABÓWKA

6.

JANOWIAK

PAWEŁ

SP1 LIPNICA WIELKA

 

14.

KOSCIELNIAK

KACPER

SP CHABÓWKA

7.

ODRZYWOŁEK

FABIAN

SP SIENIAWA

 

15.

MISKOWIEC

FILIP

SP CHABÓWKA

8.

JANOWIAK

DAWID

SP1 LIPNICA WIELKA

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 2009 – IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta

 

1.

DUNAJ

IZABELA

SP3 LIPNICA WIELKA

 

6.

POLACZEK

LIDIA

SP2 LIPNICA WIELKA

2.

KOCUR

ALEKSANDRA

SP3 LIPNICA WIELKA

 

7.

PRANICA

KATARZYNA

SP CHABÓWKA

3.

BĄK

PAULINA

SP SIENIAWA

 

8.

WONTORCZYK

MARTYNA

SP2 LIPNICA WIELKA

4.

GROMCZAK

KATARZYNA

SP3 SPYTKOWICE

 

9.

KURNAJ

LEOKADIA

SP1 LIPNICA WIELKA

5.

TRYBUŁA

KLAUDIA

SP3 SPYTKOWICE

 

10.

KIDOŃ

MARDELA

SP1 LIPNICA WIELKA

 

Chłopy

 

1.

ZAJĄC

SAMUEL

SP3 SPYTKOWICE

 

9.

BALA

WOJCIECH

SP PONICE

2.

KOWALCZYK

BARTOSZ

SP2 LIPNICA WIELKA

 

10.

WOJTASIAK

KACPER

SP SIENIAWA

3.

BIERNAT

MICHAŁ

SP PONICE

 

11.

ROGOWIEC

KACPER

SP CHABÓWKA

4.

LIGAS

MICHAŁ

SP CHABÓWKA

 

12.

BANDYK

ŁUKASZ

SP4 LIPNICA WIELKA

5.

ŻACZEK

ROBERT

SP PONICE

 

13.

KARKOSZKA

SAMUEL

SP KICZORY

6.

BANAŚ

ADRIAN

SP3 SPYTKOWICE

 

14.

KIDOŃ

MACIEJ

SP1 LIPNICA WIELKA

7.

DUNAJ

ANDRZEJ

SP2 LIPNICA WIELKA

 

15.

OLEKSY

MACIEJ

SP SIENIAWA

8.

TOLIŃSKI

JAKUB

SP CHABÓWKA

 

16.

SPYRKA

MATEUSZ

SP3 LIPNICA WIELKA

 

 

 

 

 

ROCZNIK 2008 – IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta

1.

PONICKA

ZUZANNA

SP PONICE

 

7.

DUDA

MAGDALENA

SP3 SPYTKOWICE

2.

STANOSZ

NIKOLA

SP3 LIPNICA WIELKA

 

8.

JAGODKA

ZUZANNA

SP3 SPYTKOWICE

3.

BRENKUS

MARTA

SP4 LIPNICA WIELKA

 

9.

JANOWIAK

KINGA

SP1 LIPNICA WIELKA

4.

WÓJCIAK

ANNA

SP3 RABKA-ZDRÓJ

 

10.

KULIGA

KAROLINA

SP1 LIPNICA WIELKA

5.

ŁOWAS

KAROLINA

SP3 LIPNICA WIELKA

 

11.

SURMA

KLAUDIA

SP PONICE

6.

JAROMIN

WIKTORIA

SP3 SPYTKOWICE

 

12.

ŻUREK

NATALIA

SP3 RABKA-ZDRÓJ

 

 

Chłopcy

 

1.

STELMACH

ANTONI

SP SIENIAWA

 

9.

FLORCZAK

ALAN

SP2 LIPNICA WIELKA

2.

LACH

WIKTOR

SP2 LIPNICA WIELKA

 

10.

ŁACIAK

SEBASTIAN

SP3 SPYTKOWICE

3.

POCHROŃ

DANIEL

SP PONICE

 

11.

KARCAK

ROBERT

SP1 LIPNICA WIELKA

4.

KARKOSZKA

KUBA

SP KICZORY

 

12.

KOŚCIELNIAK

DOMINIK

SP SIENIAWA

5.

SZCZEPANIAK