PCK Facebook

Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej chłopców.

W dniu 11 kwietnia 2017 na hali sportowej w Jabłonce odbyła się Gimnazjada Powiatowa w piłce ręcznej chłopców.

W zawodach wzięło udział  pięć zespołów w systemie gry- każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju została reprezentacja z Gimnazjum Jabłonka w składzie:
Baraściak Dominik, Galik Wojciech, Halama Jakub, Kasprzak Kacper, Kuczkowicz Michał, Machaj Artur, Paniak Jacek, Połusytok Adrian, Pukowski Michał, Sijka Dawid, Staszko Dawid, Woszczek Krzysztof i opiekun Janusz Kasprzak.
 Najlepszym zawodnikiem natomiast okazał się Jakub Halama , który został wyróżniony statuetką ..
Miejsce drugie i trzecie zajęły odpowiednio drużyny z Gimnazjum Zubrzyca Górna i Gimnazjum Szaflary.
Awans do pół finału województwa wywalczyła zwycięska drużyna z Gimnazjum w Jabłonce.
Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Zbigniew Pistor - Koordynator Ośrodka Sportowego Rabka Zdrój.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.