Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Tenisie stołowym-Turniej Indywidualny

Dnia 27.11.2019 w Klubie Sportowym "Gorce" w Nowym Targu dbyły si,e Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym -turniej indywidualny

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

DZIEWCZĘTA

 

1 miejsce Iwona Kolasa Szkoła Podstawowa Waksmund

2 miejsce Maja Lech Szkoła Podstawowa Nr 4 Nowy Targ

3 miejsce Alicja Mroczka Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

4 miejsce Natasza Pietruszyńska Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

5 miejsce Aleksandra Kunka Szkoła Podstawowa Waksmund

6 miejsce Sara Myrda Szkoła Podstawowa Morawczyna

7 miejsce Georgia Franciotti Szkoła Podstawowa Nr Nowy Targ

8 miejsce Maja Klag Szkoła Podstawowa Waksmund

9 – 12 miejsce

Anna Błachuta Szkoła Podstawowa Pieniążkowice

Ewelina Gawron Szkoła Podstawowa Ratułów

Karolina Zubek Szkoła Podstawowa Ratułów

Karolina Parzątka Szkoła Podstawowa Waksmund

13 – 16 miejsce

Emilia Dzielska Szkoła Podstawowa Waksmund

Liliana Chałupka Szkoła Podstawowa Morawczyna

Weronika Strączek Szkoła Podstawowa Ratułów

Katarzyna Latawiec Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhal.

17 – 20 miejsce

Sandra Szczypta Szkoła Podstawowa Stare Bystre

Anna Rudzka Szkoła Podstawowa Morawczyna

Patrycja Habas Szkoła Podstawowa Morawczyna

Julia Habas Szkoła Podstawowa Morawczyna

21 – 24 miejsce

Emilia Szymusiak Szkoła Podstawowa Stare Bystre

Sylwia Garczek Szkoła Podstawowa Ratułów

Dominika Chudoba Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhal.

Julia Marduła Szkoła Podstawowa Stare Bystre

25 – 26 miejsce

Amelia Stachnik Szkoła Podstawowa Rokiciny Podhal.

Aleksandra Karwaczka Szkoła Podstawowa Stare Bystre

27 – 28 miejsce

Maja Takuśki Szkoła Podstawowa Stare Bystre

Gabriela Garczek Szkoła Podstawowa Ratułów

 

CHŁOPCY

 

1 miejsce Wiktor Klag Szkoła Podstawowa Waksmund

2 miejsce Michał Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 6 Nowy Targ

3 miejsce Jan Mrugała Szkoła Podstawowa Szaflary

4 miejsce Piotr Gniadek Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

5 miejsce Krzysztof Jachymiak Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

6 miejsce Mateusz Marduła Szkoła Podstawowa Szaflary

7 miejsce Franciszek Klag Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

8 miejsce Mateusz Galica Szkoła Podstawowa Szaflary

9 - 12 miejsce

Robert Czyszczoń Szkoła Podstawowa Nr 11 Nowy Targ

Daniel Żółtek Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Antoni Kuros Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Bartosz Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 4 Nowy Targ

13 – 16 miejsce

Hubert Kuwik Szkoła Podstawowa Rokiciny Podh.

Bartłomiej Prokop Szkoła Podstawowa Ratułów

Kamil Huzior Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Damian Rapacz Szkoła Podstawowa Klikuszowa

17 – 20 miejsce

Patryk Słodyczka Szkoła Podstawowa Ratułów

Patryk Kozieł Szkoła Podstawowa Ratułów

Łukasz Truty Szkoła Podstawowa Morawczyna

Grzegorz Rudzki Szkoła Podstawowa Morawczyna

21 – 24 miejsce

Krzysztof Rapacz Szkoła Podstawowa Rokiciny Podh.

Michał Marduła Szkoła Podstawowa Szaflary

Hubert Stopka Szkoła Podstawowa Nr 5 Nowy Targ

Dariusz Płaczek Szkoła Podstawowa Nr 1 Zubrzyca Górna

25 – 28 miejsce

Adrian Garczek Szkoła Podstawowa Ratułów

Arkadiusz Czerwiński Szkoła Podstawowa Ratułów

Jan Kowal Szkoła Podstawowa Klikuszowa

Sebastian Maślanka Szkoła Podstawowa Nr 4 Nowy Targ

29 – 32 miejsce

Sebastian Jarząbek Szkoła Podstawowa Nr 2 Stare Bystre

Dominik Marduła Szkoła Podstawowa Nr 2 Stare Bystre

Bartłomiej Kowalczyk Szkoła Podstawowa Nr 2 Stare Bystre

Max Łabuda Szkoła Podstawowa Morawczyna

33 – 36 miejsce

Michał Ujwary Szkoła Podstawowa Nr 11 Nowy Targ

Sebastian Garb Szkoła Podstawowa Morawczyna

Mateusz Michalak Szkoła Podstawowa Morawczyna

Ernest Waksmundzki Szkoła Podstawowa Waksmund

37 – 40 miejsce

Mateusz Pędzimąż Szkoła Podstawowa Nr 2 Nowy Targ

Jan Adamek Szkoła Podstawowa Nr 2 Stare Bystre

Grzegorz Mroszczak Szkoła Podstawowa Nr 2 Stare Bystre

Marek Zaremba Szkoła Podstawowa Nr 1 Zubrzyca Górna

Sędzia główny zawodów:Józef Guzik

 

 

Zawodnicy którzy zajęli miejsca I – VI /zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców/ reprezentować będą Powiat Nowotarski na zawodach rejonowych

 

                                                                                                                            Koordynator Sportu

                                                                                                                               PCK Nowy Targ

                                                                                                                                  Józef Dyda

 

Nowy Targ 27.11.2019 r.

 

 

 

 

Pliki do pobrania