PCK Facebook

Igrzyska Powiatu Nowotarskiego w mini piłce siatkowej chłopców 23.02.2017r.

Na zawody rejonowe w piłce siatkowej pojedzie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pieniążkowicach – zwycięzcy Igrzysk Powiatu Nowotarskiego,

Na zawody rejonowe w piłce siatkowej pojedzie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Pieniążkowicach – zwycięzcy Igrzysk Powiatu Nowotarskiego, które odbyły się 23.02.2017r. na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Krośnicy. W zawodach wzięło udział 6 drużyn w finałowym meczu przegrali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Krościenku nad Dunajcem. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Jabłonce, na kolejnych miejscach rywalizację zakończyły drużyny ze szkół Podstawowych w Rokicinach Podhalańskich, Łapszach Niżnych i Odrowążu. Zwycięska drużyna zagrała w składzie: Adrian Brenkus, Kacper Dzielski, Kamil Figura, Paweł Gawron, Oskar Luberda, Hubert Mastela, Radosław Mastela, Marcin Obyrtacz, Gabriel Zienkiewicz oraz Krystian Truty, który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.