PCK Facebook

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 9 maja 2017 w Obiektach sportowych przy SP i Gimnazjum Maniowy odbyły się Igrzyska Ośrodka sportowego Pieniny w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców.

W zawodach wzięło udział  osiem  drużyn w tym 4-dziewcząt i 4-chłopców.

W klasyfikacji  szkół spośród drużyn dziewcząt najlepszą okazała się Szkoła Podstawowa Nr 1 Szczawnica   wyprzedzając Szkołę Podstawową Krościenko n. D. Na podium  również stanęli  reprezentanci Szkoły Podstawowej Maniowy.
Najlepszą zawodniczką turnieju została  Martyna Bednarczyk z SP Nr 1 Szczawnica.
Prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Pieniny spośród drużyn dziewcząt na zawodach szczebla powiatowego   uzyskały drużyny  Szkoły Podstawowej Nr 1 Szczawnica i Szkoły Podstawowej Krościenko n. D

Natomiast spośród drużyn chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna ze szkoły podstawowej Maniowy a zaraz za nią uplasowała się Szkoła podstawowa Nr 1 Szczawnica.
Najlepszym zawodnikiem został Jakub Plewa ze szkoły podstawowej Maniowy.
Prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Pieniny spośród drużyn chłopców na zawodach szczebla powiatowego uzyskały drużyny Szkoły Podstawowej Maniowy i Szkoły Podstawowej Nr 1 Szczawnica.

Zawody z ramienia Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przeprowadził Józef  Dyda- Koordynator Ośrodka Sportowego Pieniny.