Protokół z posiedzenia obrad jury eliminacji Powiatu Nowotarskiego XXXII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych Talenty Małopolski 2019, który odbył się w Nowym Targu w dniu 3 kwietnia 2019r

Po wysłuchaniu i obejrzeniu 82 podmiotów wykonawczych – to jest 215 uczestników jury w składzie: – Adrian Kulik – Karolina Leszko – Wojciech Wachułka postanowiło, że do finału wojewódzkiego w Dobczycach nominowani zostali następujący wykonawcy (w kolejności występowania):

I. W kategorii muzycznej:
– Martyna Plewa „Broken wow” – SEPTYMA MOK w Nowym Targu
– Milena Filas „Dyrygent” – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
– Anna Pustelnik „Szyba” – Rabka Zdrój
– Zespół CONSONANS „Babę zesłał Bóg” – Szkoła Podstawowa nr 1 w Rabce Zdroju
– Oliwia Duda „A to co mam” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej
– Katarzyna Surowiak „Bursztynowa wieża” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej
– Paulina Filipiec „Won’t be long” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej
– Natalia Pochroń „Because the night” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej
– Marta Dydziak „Czy nastanie znów świt” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej
– Aleksandra Luranc „Motylki” – Studio Piosenki YOUNG STARS w Rabie Wyżej
– Duet: Gabriela Król i Paweł Gwiżdż „Let her go” – Koło „Benes” w Bańskiej Niżnej
– Gabriela Król „Do i wanna know” – Szkoła Podstawowa w Bańskiej Niżnej
– Julia Jarząbek „Gdybyś” – Nowy Targ

II. W kategorii tanecznej:
– Zespół UNIQUE GIRLS – Rogoźnik
– Sebastian Kaczmarczyk – Nowy Targ
– Podhalańskie Mażoretki – MAG-KROP w Podwilku
– Zespół PARTY–TURA – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
– Zespół PARTY-TURA FUN – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
– Zespół FRAJDA – Stowarzyszenie Frajdowa Akademia Baletu i Tańca w Zakopanem – oddział Nowy Targ
– Katarzyna Zaborowska – Nowy Targ

Ponadto decyzją jury wyróżnienia otrzymują (wg kolejności prezentacji):

A. W kategorii muzycznej:
– Paulina Jarząbek – SEPTYMA MOK w Nowym Targu
– Edyta Limanówka – SEPTYMA MOK w Nowym Targu
– Beata Sutor – Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu
– Lidia Latawiec – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
– Zuzanna Gierczyk – WOK w Tylmawowej
– Kalina Kalińska – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

B. W kategorii tanecznej:
– Zespół FRAJDA – Stowarzyszenie Frajdowa Akademia Baletu Tańca w Zakopanem – oddział Nowy Targ
– Zespół ADAGIO – Stowarzyszenie Frajdowa Akademia Baletu Tańca w Zakopanem – oddział Nowy Targ
– Zespół SPONTAN – WOK w Tylmanowej
– Zespół BLACK VELVET – Nowy Targ

Jury gorąco dziękuje wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych, ich instruktorom, rodzicom, opiekunom i animatorom za przygotowanie i prezentację programów konkursowych.

Jury szczególnie gorąco w imieniu własnym, a także wszystkich uczestników – dziękuje Starostwu Powiatowemu w Nowym Targu, Powiatowemu Centrum Kultury w Nowym Targu, dyrekcji i pracownikom merytorycznym, technicznym i administracyjnym Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu oraz wszystkim wolontariuszom za podjęcie trudu organizacyjnego oraz jak zwykle profesjonalną realizację eliminacji powiatowych, tradycyjną podhalańską gościnność, wszechobecną życzliwość i serdeczność.

Jury dziękuje również pracownikom oraz uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Targu za pomoc przy organizacji eliminacji powiatowych.

Jury gratulując laureatom – życzy im sukcesów artystycznych podczas finału wojewódzkiego w Dobczycach.

Na tym protokół zakończono.

 

Pliki do pobrania