PCK Facebook

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 45 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MATKA W OCZACH DZIECKA"

Dzisiaj „Dzień Matki” , a równocześnie czas na ogłoszenie wyników naszego 45 Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Matka w Oczach Dziecka”

Na konkurs wpłynęło 620 fantastycznych portretów Mam, osób tak ważnych w naszym codziennym  życiu.Wszystkie nadesłane prace są niepowtarzalne, wyjątkowe i pełne miłości.
Jury w składzie:
przewodnicząca jury mgr.artysta plastyk nauczyciel - Joanna Borowicz
mgr.artysta plastyk nauczyciel - Maria Mrożek
mgr.artysta plastyk nauczyciel - Barbara Piszczór
sekretarz - Katarzyna Piątek przyznało 56 nagród oraz 62 wyróżnienia.
W tegorocznej edycji została przyznana Nagroda Specjalna dyrektora Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, którą otrzymała Natalia Gwiżdż lat 11 ze Szkoły Podstawowej w Lipnicy Małej.
Jury konkursu jednogłośnie podkreśla, że nadesłane prace, które wpłynęły na konkurs reprezentowały bardzo wysoki poziom artystyczny, oraz różnorodność zastosowanych technik: grafika, rysunek, malarstwo na szkle oraz ceramika.
Gratulujemy laureatom, jak i wszystkim uczestnikom konkursu.Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za opiekę artystyczną, oraz za przygotowanie laureatów do konkursu.

Prace,nagrody oraz wyróżnienia z powiatu nowotarskiego i tatrzańskiego do odbioru od 01.06.2021r.w placówce Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, natomiast spoza wyżej wymienionych powiatów będą wysłane pocztą.

Pliki do pobrania