PCK Facebook

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w KOSZYKÓWCE 3 X 3 DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w KOSZYKÓWCE 3 X 3 DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Skawie. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Łopusznej w składzie: Grabowski Michał, Michalik Szymon, Starmach Bartłomiej, Zeńczak Aleksander. Na drugim miejscu sklasyfikowana została drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 z Krościenka. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Podstawowych z Tylmanowej, czwarte Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawie a miejsce piąte zdobyła drużyna Zespołu Szkół Podstawowych w Sieniawie. Najlepszy zawodnikiem turnieju został Szymon Michalik ze Szkoły Podstawowej w Łopusznej. Zespoły z miejsc I-III otrzymały dyplomy, medale i puchary Starosty Nowotarskiego. Zespół ze Szkoły Podstawowej w Łopusznej uzyskał awans do zawodów ½ finału wojewódzkiego. Wynik meczu dziewcząt: ZSP Sieniawa – SP 1 Skawa.

Rok szkolny 2023/24

Komunikat końcowy

POWIATOWE  IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
w KOSZYKÓWCE 3 X 3 DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW

Organizator : Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój

ZSP Sieniawa – ZSP Tylmanowa                             5 : 8

Wynik meczu dziewcząt:   ZSP Sieniawa – SP 1 Skawa              5 : 2     /op. Daniel Siwor/

Kolejność końcowa:
1/ Szkoła Podstawowa Łopuszna                                        7  pkt                 /op. Robert Plewa/
2/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Krościenko                               6    /+9/
3/ Zespół Szkół Podstawowych  Tylmanowa                      6    /-2/
4/ Szkoła Podstawowa Nr 1 Skawa                                      6    /-7/
5/ Zespół Szkół Podstawowych Sieniawa                             5

Najlepszy zawodnik turnieju: Szymon Michalik  /SP Łopuszna/

Skład zwycięskiego zespołu: Grabowski Michał, Michalik Szymon, Starmach Bartłomiej, Zeńczak Aleksander

Zespoły z miejsc I-III otrzymały dyplomy, medale i puchary Starosty Nowotarskiego.

Zespół ze Szkoły Podstawowej w Łopusznej uzyskał awans do zawodów ½ finału wojewódzkiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.