PCK Facebook

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA RABKA ZDRÓJ w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA RABKA ZDRÓJ w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój. Zawody rozegrano w dniu 25.10.2023 w Rabie Wyżnej. W turnieju wzięło udział sześć zespołów. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Rokicinach Podhalańskich. Drugie Szkoła Podstawowa Nr 1 w Lipnicy Wielkiej. Obie drużyny wywalczyły awans do zawodów powiatowych. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 w Spytkowicach. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jan Stopka ze Szkoły Podstawowej w Rokicinach Podhalańskich. Skład zwycięskiego zespołu: Buksa Adam, Burkat Michał, Bydłoń Kamil, Chudoba Maksymilian, Czyszczoń Dawid, Miętus Radosław, Miśkowiec Bartosz, Nawara Kacper, Stopka Jan, Żądło Wojciech.

POWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ w KOSZYKÓWCE 3 X 3 DZIEWCZAT i CHŁOPCÓW Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój. Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Skawie. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Łopusznej w składzie: Grabowski Michał, Michalik Szymon, Starmach Bartłomiej, Zeńczak Aleksander. Na drugim miejscu sklasyfikowana została drużyna Szkoły Podstawowej Nr 1 z Krościenka. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Podstawowych z Tylmanowej, czwarte Szkoła Podstawowa Nr 1 w Skawie a miejsce piąte zdobyła drużyna Zespołu Szkół Podstawowych w Sieniawie. Najlepszy zawodnikiem turnieju został Szymon Michalik ze Szkoły Podstawowej w Łopusznej. Zespoły z miejsc I-III otrzymały dyplomy, medale i puchary Starosty Nowotarskiego. Zespół ze Szkoły Podstawowej w Łopusznej uzyskał awans do zawodów ½ finału wojewódzkiego. Wynik meczu dziewcząt: ZSP Sieniawa – SP 1 Skawa.

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie Współorganizatorzy: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ P SZS Limanowa, P SZS Nowy Targ Cel imprezy: popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych szkół w województwie w poszczególnych kategoriach wiekowych Termin i miejsce: 15.05.2019 (środa) godz. 9.30 – Lotnisko Miejskie w Nowym Targu Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminem M SZS (str 32–ID, str 55–IMS, str 72-L)

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w drużynowych biegach przełajowych.