REGULAMIN KONKURSU "Twoja decyzja-Nasza przyszłość"

Konkurs jest organizowany pod nazwą „Twoja decyzja- Nasza przyszłość” i jest zwany dalej: "Konkursem". Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży myślenia proekologicznego i promowanie nawyków wpływających na poprawę stanu naszej planety w codziennym życiu, m.in. segregacji śmieci. Organizatorem Konkursu jest Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu z siedzibą na ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ. Inicjatorami konkursu w ramach projektu „Zwolnieni z Teorii” jest grupa uczniów z ILO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 10 lutego – 27 marca, 2020 roku.

Czytaj więcej

XII Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny- Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii

Organizatorem konkursy był Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” w Lublinie.

Czytaj więcej

"Obraz parafii i miasta Nowego Targu w XVI i XVII wieku w świetle wizytacji parafii św. Katarzyny".

Zapraszamy na kolejną prelekcję z cyklu "Z przeszłości Miasta i Podhala".

Czytaj więcej

Stowarzyszenie Zespół Regionalny "Śwarni",Spółdzielczy Dom Kultury w Nowym Targu,Nowotarska Telewizja Kablowa

zapraszają na spektakl ,który odbędzie się 1 marca 2020r.(niedziela) o godzinie 19.30 w Spółdzielczym Domu Kultury w Nowym Targu ul.Kopernika 12 .Na podstawie opowiadania Kazimierza Przerwy-Tetmajera pt:" Jakie jest serce Matki,albo kiedy Anioł zapłakał"

Czytaj więcej

25. Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Insp. Muzyką Dawną Kalisz 2020.

W obecnej edycji miło nam donieść, że troje podopiecznych z pracowni p. Marii Mrożek zostało zakwalifikowanych do jubileuszowej wystawy.

Czytaj więcej

BEZPIECZNIE NA NARTACH

To był dla nas pracowity ale cudowny weekend, białe stoki i błękitne niebo skapane w promieniach słońca towarzyszyły nam w sobotę 8 lutego w Chochołowie i w niedzielę 9 lutego w Zębie gdzie organizowaliśmy eventy w ramach akcji „ Bezpiecznie na nartach”.

Czytaj więcej

174 rocznica Powstania Chochołowskiego

Wójt Gminy Czarny Dunajec,Centrum Kultury i Promocji Gminy Czarny Dunajec,Szkoła Podstawowa im.Powstańców Chochołowskich w Chochołowie,Rada Sołecka,Związek Podhalan Oddział Chochołów,Klub Sportowy KS Chochołów,Parafia p.w Św.Jacka maja zaszczyt zaprosić na uroczyste obchody 174 rocznicy Powstania Chochołowskiego. Patronat nad wydarzeniem objęło Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Czytaj więcej

Konkurs Plastyczny "Moja wiejska gospodyni"

Dwoje nowotarżan uczestnicy zajęć z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu z pracowni pani Marii Mrożek zostali laureatami konkursu organizowanego przez Małopolski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Czytaj więcej

KOLEJNY DZIEŃ FERII W POWIATOWYM CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU

30 stycznia uczestnicy zajęć z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu z pracowni pani Marii Mrożek i pana Leszka Pustówki wybrali się do Zakopanego do Miejskiej Galerii Sztuki ,by oglądnąć wystawę Katarzyny Józefowicz pt:"Bez Końca".

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny" Spójrz Okiem Artysty" Vincent van Gogh

Sukcesy wychowanków pracowni pani Marii Mrożek z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W BWA "JATKI" w Nowym Targu

Pracownia pani Marii Mrożek przeniosła się z zajęciami do BWA "JATKI" ,gdzie wykonała prace techniczne kolografiii tuszu i malarstwa na podstawie wystawy "Zakopianina" - prace członków Związku Polskich Artystów Plastyków.

Czytaj więcej

37 TRIOLKOWE KOLĘNDOWANIE

37. "TRIOLKOWE KOLĘDOWANIE", coroczny koncert kolęd młodych artystów z Pracowni Muzycznej Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ odbył się w miejscu szczególnym.

Czytaj więcej

KOLEJNY DZIEŃ FERII!!!

Kolejny dzień ferii upłynął w Pracowni PCK w Nowym Targu .

Czytaj więcej

FERIE W POWIATOWYM CENTRUM KULTURY w NOWYM TARGU

Kulturalnie i baletowo uczestnicy zajęć Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu rozpoczęli ferie.Dzieci i młodzież razem z rodzicami i opiekunem zajęć panią Marią Mrożek odwiedzili Muzeum Krakowskie "Celestat" gdzie zobaczyli Szopki Krakowskie biorące udział w 77 konkursie.

Czytaj więcej

BAL u STAROSTY NOWOTARSKIEGO 2020

Na kolejnym Balu u Starosty Nowotarskiego doskonale bawiło się doborowe towarzystwo ludzi z szeroko otwartymi sercami. Wspaniała zabawa jak zwykle szła w parze z dobrymi uczynkami. Mottem przewodnim Balu u Starosty Nowotarskiego były słowa Księdza Jana Twardowskiego:” Ubogi to ten co ma i z nikim się nie dzieli”.

Czytaj więcej

Strona 2 z 33‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›