DZIEŃ MATKI:)

Wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia – przede wszystkim dużo zdrowia.Prace wykonane przez uczestników zajęć w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu z pracowni Marii Mrożek .

Czytaj więcej

100 ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II

100 lat temu urodził się Jan Paweł II. Karol Wojtyła wszystkim Polakom i ludziom na świecie znany przede wszystkim jako papież, przyszedł na świat w Wadowicach 18 maja 1920 r. Był nie tylko kapłanem, teologiem, ale także poetą, filozofem. Pozostawił po sobie wiele cytatów, które dzisiaj powielane są przez tysiące ludzi przy różnych okazjach.

Czytaj więcej

ŚWIĘTO PRACY

rysunek Karolina Krauzowicz lat 7 -opiekun plastyczny Maria Zofia Mrożek

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"

Informujemy, że do 15 maja przedłużony został termin nadsyłania prac do konkursu plastycznego „Wszyscy Święci Wawrzyńcoka”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Góralski barok Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka". Szczegóły dotyczące konkursu na stronie www.gokbialydunajec.pl.

Czytaj więcej

43. Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY -odwołany

Z przykrością, ale również z poczuciem pełnej odpowiedzialności informujemy, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu eliminacji powiatowych 43. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, które miały zostać przeprowadzone od 2 maja do 7 czerwca 2020 r. i tym samym nowosądeckiego finału.

Czytaj więcej

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.

Czytaj więcej

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Czytaj więcej

XIV PODHALAŃSKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

Informujemy ,że w dniu 24 maja 2020r.w Nowym Targu odbędzie się XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych.Poniżej do pobrania regulamin i karta zapisu.

Czytaj więcej

"MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ-NASZ BÓG JEST WIELKI"

To przedstawienie teatralne przedstawiające najważniejsze tajemnice wiary katolickiej: Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.

Czytaj więcej

GÓRALSKI BAL

W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich chętnych na Góralski Bal w restauracji "Czarna Owca" 18 kwietnia 2020r.Podczas balu będzie kwesta na rzecz chorego dziecka.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie-2019"

Organizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku Celem konkursu jest: -kultywowanie tradycji świątecznych; -rozbudzanie zainteresowań plastycznych; -wspieranie rozwoju talentów i umiejętności plastycznych; -popularyzowanie różnych technik plastycznych; -budzenie wrażliwości na sztukę; -zachęcanie dzieci do alternatywnych form spędzania czasu wolnego;

Czytaj więcej

XVII Konkurs plastyczny "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"

Szkoła Podstawowa im. W. Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym oraz Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. A. Galicy w Białym Dunajcu serdecznie zapraszają do udziału w XVII Konkursie Plastycznym "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" - edycja 2020. Tegoroczny konkurs będzie odbywać się pod hasłem "Góralski barok Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka".

Czytaj więcej

REGULAMIN KONKURSU "Twoja decyzja-Nasza przyszłość"

Konkurs jest organizowany pod nazwą „Twoja decyzja- Nasza przyszłość” i jest zwany dalej: "Konkursem". Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży myślenia proekologicznego i promowanie nawyków wpływających na poprawę stanu naszej planety w codziennym życiu, m.in. segregacji śmieci. Organizatorem Konkursu jest Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu z siedzibą na ul. Jana Kazimierza 20, 34-400 Nowy Targ. Inicjatorami konkursu w ramach projektu „Zwolnieni z Teorii” jest grupa uczniów z ILO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 10 lutego – 27 marca, 2020 roku.

Czytaj więcej

Strona 2 z 34‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›