IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "PARKI NARODOWE W POLSCE oraz GATUNKI ZWIERZĄT I ROŚLIN CHRONIONYCH"
Organizatorem IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt:"Parki Narodowe w Polsce oraz Gatunki Zwierząt Chronionych" był Miejski Dom Kultury w Częstochowie
Komisja w składzie:- Maria Cieślak- Gurgul - artysta plastyk
- Irena Młynarczyk - artysta plastyk
- Barbara Wręczycka - Messjasz – nauczyciel plastyki
Komisja postanowiła nagrodzić autorów 15 prac:
Nagrodę w konkursie zdobyła Anna Słaboń, natomiast wyróżnienie otrzymali: Bartosz Mroszczak i Magdalena Molewicz.
Gratulujemy młodym artystom i ich opiekunce artystycznej Pani Marii Zofii Mrożek. Prace na konkurs wykonane zostały podczas zajęć odbywajacych się w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu.