XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jesteśmy Dumni z Polski z Chlubnych Kart i Miejsc Narodowej Historii"

Konkurs zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach oraz Urząd Miasta Tychy. Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesteśmy dumni z Polski" dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Czytaj więcej

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie Tradycja i Wspólczesność"

Organizatorem konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini.

Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj Gwiazdko Złota"

XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, Gwiazdko złota" w Tychach zakończył się wystawą pokonkursową w MDK 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach

Czytaj więcej

SPOTKANIE NOWOROCZNE STAROSTY POWIATU NOWOTARSKIEGO

14 stycznia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina odbyło się Spotkanie Noworoczne Starosty Powiatu Nowotarskiego. Spotkanie było okazją do podsumowań minionego roku, podziękowań, wręczenia medali, nagród i złożenia życzeń na Nowy 2020 rok.

Czytaj więcej

3 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny RZEKA

Cele konkursu: Pobudzanie kreatywności i wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży. Poszerzanie wiedzy na temat otaczającego nas krajobrazu naturalnego – rzeki – jako obrazu tworzonego przez działalność pokoleń. Kształtowanie świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu.

Czytaj więcej

XLIV Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im.Andrzeja Skupnia Florka

z posiedzenia jury oceniającego rejonowe eliminacje do finału XLIV Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka przeprowadzonego w dniu 13 stycznia 2020 roku w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu. Jury w składzie Wanda Szado-Kudasik oraz Anna Mlekodaj po przesłuchaniu 22 uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca :

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Szachowy w Trstenie

29 grudnia b.r szachowa reprezentacja Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu w składzie:Beata Pudzisz,Bartosz Wijas,Mateusz Arendarczyk,Kajetan Kowalczyk,Kacper Biel,Jasiu Jurkowski i Tomek Watycha wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju w Trstenie na Słowacji.

Czytaj więcej

XVIII Międzynarodowy Festiwal "Intershow 2020"

W XVIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow 2020", w którym do finału weszli wykonawcy z siedmiu krajów Europy, Pracownia Muzyczna Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ zdobyła dwa laury.

Czytaj więcej

BAL u STAROSTY NOWOTARSKIEGO

Zapraszamy na kolejną edycję,która odbędzie się w sobotę 25 stycznia 2020r.o godzinie 19.00 w restauracji Hotelu "IBIS" w Nowym Targu przy ulicy Kolejowej.

Czytaj więcej

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO -NOWOROCZNE u STAROSTY

Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber oraz Przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego Tadeusz Rafacz zapraszają na Spotkanie Świąteczno-Noworoczne, które odbędzie się 14 stycznia (wtorek) 2020r.o godz.18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im.Fryderyka Chopina w Nowym Targu.

Czytaj więcej

ZAKOPIAŃSKA SZOPKA BETLEJEMSKA

W dniu 19.12.2019 r.( czwartek) o godz.16.00 w Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem odbędzie się rozdanie nagród i wyróżnień.

Czytaj więcej

Wystawa Bożonarodzeniowa w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu

Od 11.12.2019 r.można oglądać prace o tematyce Bożego Narodzenia uczestników zajęć z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

VI TRANSGRANICZNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

POWIATOWE CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU ZAPRASZA NA VI TRANSGRANICZNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH CHOCHOŁÓW – 19 GRUDNIA 2019 r. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 12019 r. na VI Transgraniczny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Czytaj więcej

"Dzieło Świętego Mikołaja"-2019

W tym roku na konkurs plastyczny nadesłano 500 prac, natomiast do rywalizacji literackiej przystąpiło 100 osób. Mikołajkowe dzieła będzie oceniała specjalnie wybrana komisja, która oprócz nagród konkursowych wręczy także specjalne „Ordery Świętego Mikołaja”. Są one przyznawane w trzech kategoriach: dla dzieci i młodzieży, dla starszych oraz dla grup. Jak zaznacza ks. Grzegorz Łomzik, odznaczenia te są docenieniem zaangażowania tych osób, którzy obok nas czynią szczególne dzieła dla innych i wkładają w to całe swoje serce.

Czytaj więcej

Strona 1 z 31‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›