Regulamin Konkursy Plastycznego "Niepodległośc" - POPRAWIONY

Regulamin Konkursy Plastycznego "Niepodległośc" - POPRAWIONY

Czytaj więcej

44 Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia 2019 - Protokół

Protokół z posiedzenia Jury 44 Konkursu Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia 2019

Czytaj więcej

"Miołek se piscołke ..."

W piątek w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbyła się wystawa instrumentów pasterskich w ramach projektu "Miołek se piscołke..." dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji i Kultury.

Czytaj więcej

Warsztaty Recytatorsko-Gwarowe

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu zaprasza dzieci i młodzież z nowotarskich szkół podstawowych i średnich do udziału w warsztatach recytatorsko-gawędziarskich przygotowujących do Konkursu im. Andrzeja Skupnia Florka.

Czytaj więcej

"ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"

W dniu 7 października 2019 r. podczas sesji rady miasta nastąpiło wręczenie przez Władze Miasta nagród za udział w kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Czytaj więcej

SPOTKANIE Z TEATREM

Uczestnicy zajęć z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu z pracowni pani Marii Mrożek w sobotnie popołudnie wybrali się do Teatru im.Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Czytaj więcej

44 Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia

W niedzielę 6 października 2019 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im.Fryderyka Chopina w Nowym Targu odbędzie się 44 Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia. Organizatorami konkursu są Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Powiat Nowotarski, Stowarzyszenie „Śwarni”, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II Stopnia im.Fryderyka Chopina w Nowym Targu , Małopolskie Centrum Kultury ‘Sokół” w Nowym Sączu.

Czytaj więcej

REGULAMIN XXIV POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "NIEPODLEGŁOŚĆ"

Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIV Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość" Organizatorami konkursu są Starostwo Powiatowe w Nowym Targu oraz Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

REGULAMIN XXIII FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ NA ORAWIE STABAT MATER Jabłonka, 25-27 października 2019 r.

Organizatorami Festiwalu są: Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce, Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu i Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Jabłonce.

Czytaj więcej

Festiwal Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej im. Feliksa Gwiżdża. W ramach tego festiwalu w Szkole Podstawowej im. Św. Jana Kantego w Odrowążu odbędzie się konkurs, w którym uczestnicy zaprezentują ważne dla naszej historii pieśni.

Czytaj więcej

MISTRZOSTWA POLSKI MODELI STEROWANYCH F1E

Zgodnie z kalendarzem imprez Aeroklubu Polskiego w dniu 22.09.2019 rozegrano Mistrzostwa Polski modeli sterowanych mechanicznie F1E, dla juniorów i juniorów młodszych.

Czytaj więcej

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO POWIATOWEGO CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU

Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu ogłasza konkurs na stanowisko Głównego księgowego Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

OBCHODY 80 ROCZNICY NAPAŚCI ZSRR NA POLSKĘ

Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościółku pw. Św. Anny na nowotarskim cmentarzu. W koncelebrze uczestniczyli ks. Zbigniew Płachta, Franciszek Rembiesa i prałat Mieczysław Łukaszczyk.

Czytaj więcej

PATRIOTYCZNA SIENIAWA - 80 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ 1939-2019

Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą za Ojczyznę w oprawie chóru , następnie przemarsz do zabytkowego kościółka św. Antoniego z możliwością zwiedzania.

Czytaj więcej

PATRIOTYCZNA SIENIAWA 15.05.2019

W dniu 15 września tego roku na Dworze w Sieniawie odbyła się uroczystość patriotyczna w związku z agresją Sowiecką na Polskę w roku 17.09.1939 r.

Czytaj więcej

21 Ogólnopolskie Konfrontacje Młodych Twórców

Kolejna edycja Konfrontacji Plastycznych Młodych Twórców ,ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Dom Kultury Włókniarzy przynosi pokaźny plon prac,zrealizowanych w klasycznych technikach takich jak rysunek , malarstwo i grafika.

Czytaj więcej

Strona 1 z 29‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›