Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Pieniny w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniu 12.10.2018 w Hali Sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Igrzyska Ośrodka Sportowego "PIENINY" w halowej piłce nożnej chłopców

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ Data: 15.X.2018 r Miejsce: Hala Sportowa w Niedzicy Ilość drużyn: 5 System gier: „ każdy z każdym” Sędzia główny: Tomasz Kudas

Czytaj więcej

Licealiada Powiatu Nowotarskiego-Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna -"Puchar Gorców"

W dniu 12.10.2018 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyła się Indywidualna Szkolna Liga Lekkoatletyczna . Organizatorem było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy w Rabce-Zdroju.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Pieniny w Halowj Piłce Nożnej Dziewcząt

W dniu 12.10.2018 w Hali Sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Ośrodka Sportowego Pieniny w Halowej Piłce nożnej dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Małopolskie Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców.

W dniu 10.10.2018 r.na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe-Finały Małopolski. Organizator:Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie Współorganizatorzy:P SZS Nowy Targ,Powiatowe Centrum Kultur Nowy Targ, P SZS Limanowa

Czytaj więcej

IGRZYSKA DZIECI OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 9.10.2018 w Hali Sportowej w Niedzicy odbyły się Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt .

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach"Powiatowego Programu Obchodów Jubileuszu Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległośći"

Dnia 8.10.2018 na terenie Lotniska Miejskiego w Nowym Targu odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe. Organizator:Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu Współorganizatorzy:PSZS Nowy Targ ,PPP Nożnej Nowy Targ.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach "Powiatowego Programu Obchodów Jubileuszu Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległośći"

W dniu 5.10.2018 na terenie Miejskiego Lotniska w Nowym Targu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe .Organizator:Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu Współorganizatorzy:PSZS Nowy Targ ,PPP Nożnej Nowy Targ .Cel imprezy:popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży. Wyłonienie najlepszych zespołów do zawodów wojewódzkich.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka-Zdrój-OTWARTE BIEGI PRZEŁAJOWE O PUCHAR BURMISTRZA RABKI-ZDROJU-runda jesienna

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy Rabka Zdrój, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, MOK w Rabce-Zdroju, MKS Rabka-Zdrój. Termin i miejsce: 25.09.2018r. – stadion miejski w Rabce-Zdroju i tereny przyległe. Ilość uczestników: 402

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego-Szkolna Indywidualna LA Dziewcząt i Chłopców-"Lekkoatletyczny Puchar Gorców"

Organizator:           Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu – Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój, MKS Rabka-Zdrój Termin i miejsce:   03.10.2018r. –  stadion  miejski w Nowym Targu Ilość osobo startów: 287 z 26 zespołów szkolnych

Czytaj więcej

UWAGA!!!ZMIANA TERMINU MISTRZOSTW OŚRODKA SPORTOWEGO-PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW.

Zawody odbędą się 15 października 2018 r. Miejsce /hala Niedzica/i godź.rozpoczęcia /9.00/ pozostają bez zmian. Organizator nie miał wpływu na zmianę terminu zawodów Koordynator Sportu PCK Nowy Targ-Józef Dyda

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 01.10.2018

Dnia 01.10.2018 w Hali "Gorce" w Nowym Targu odbyły się zawody Ośrodka Sportowego w halowej piłce nożnej chłopców.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt 28.09.2018

W dniu 28.09.2018 r.w Hali "Gorce" w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Czytaj więcej

IGRZYSKA DZIECI OŚRODKA SPORTOWEGO NOWY TARG W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW 25.09.2018

W dniu 25.09.2018 w Hali "Gorce" w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

IGRZYSKA OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W TENISIE STOŁOWYM 26.09.2018

Organizator: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ Data: 26.IX.2018 r. Miejsce: Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne Uczestnicy: Uczniowie Szkół Podstawowych: Krościenko n. D ,, Kluszkowce, Sromowce Wyżne, Sromowce Niżne , Grywałd Sędzia główny: Marek Kowalczyk

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Nowy Targ w piłce Nożnej Chłopców

W dniu 20.09.2018 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

O ID,OIMS,O L-SZACHY

W dniu 20-21.09.2018 w Krościenku n/Dunajcem odbyły się Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Licealiada w szachach. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ oraz Ośrodek Szczawnica

Czytaj więcej

Strona 1 z 21‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›