PUCHAR BURMISTRZA MIASTA i GMINY SZCZAWNICA w PIŁCE NOŻNEJ /IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ/

Dnia 10.06.2019 na Boisku "Orlik" w Szczawnicy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.Organizatorami Igrzysk było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Miasta i Gminy Szczawnica.

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU NOWOTARSKIEGO-SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 30.05.2019 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego LA dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY-półfinał wojewódzki -PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

W dniu 28.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej chłopców.

Czytaj więcej

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI-IGRZYSKA MŁODZIEŻY-PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

W dniu 28.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbył się Półfinał Wojewódzki-Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Osrodka Pieniny w siatkówce plażowej chłopców

Dnia 28.05.2019 na boisku do siatkówki plażowej w Krościenku n.D odbyły się Igrzyska Młodzieży w siatkówce plażowej chłopców.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Pieniny w siatkówce plażowej dziewcząt

W dniu 27.05.2019 na boisku do siatkówki plażowej w Krościenku n/Dunajcem odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

W dniu 21.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 16.05.2019 na boisku "Orlik" w Szczawnicy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada Ośrodka Rabka-Zdrój w biegach przełajowych-Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdróju-runda wiosenna.

Organizatorami biegów o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju ,które odbyły się 13.05.2019 na stadionie miejskim i terenach przyległych byli:Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu,Ośrodek Rabka-Zdrój,Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Mok w Rabce-Zdroju,Mks Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

UWAGA!!!ZMIANY NIEKTÓRYCH TERMINÓW!!!!!

Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ PSZS Myślenice, P SZS Sucha Beskidzka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem Uprzejmie informujemy, ze zgodnie z kalendarzem rejonu i konsultacją w MSZS Kraków zostaną zorganizowane Mistrzostwa Rejonu N. Targ - PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - eliminacje do finału wojewódzkiego według harmonogramu:

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY FINAŁÓW MAŁOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI , IGRZYSK MŁODZIEŻY I LICEALIADY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie Współorganizatorzy: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ P SZS Limanowa, P SZS Nowy Targ Cel imprezy: popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych szkół w województwie w poszczególnych kategoriach wiekowych Termin i miejsce: 15.05.2019 (środa) godz. 9.30 – Lotnisko Miejskie w Nowym Targu Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminem M SZS (str 32–ID, str 55–IMS, str 72-L)

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY FINAŁÓW MAŁOPOLSKICH,IGRZYSK DZIECI,IGRZYSK MŁODZIEŻY I LICEALIADY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie Współorganizatorzy: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ P SZS Limanowa, P SZS Nowy Targ Cel imprezy: popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych szkół w województwie w poszczególnych kategoriach wiekowych Termin i miejsce: 15.05.2019 (środa) godz. 9.30 – Lotnisko Miejskie w Nowym Targu Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminem M SZS (str 31–ID, str 51- 52–IMS, str 67-L)

Czytaj więcej

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU ZAWODÓW w miesiącu kwietniu 2019

Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój informuje, że termin zawodów O ID, IMS, L w biegach przełajowych z dn. 30.04.2019 zostaje zmieniony na dzień: 13.05.2019 /poniedziałek/ Zawody zgodnie z załączonym regulaminem

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój-Otwartych Biegów Przełajowych o "Puchar Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój"-runda wiosenna 2019

Termin i miejsce: 13.05.2019 /poniedziałek/ - stadion miejski w Rabce Zdroju i tereny przyległe godz. 10.00 – I D /rocznik 2006 i mł./ godz. 12.00 – I MS /roczniki 2003,2004,2005/ L /rocznik 1999 i mł. /

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 5.04.2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Jabłonce odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

W dniu 4.04.2019 w hali sportowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA RABKA ZDRÓJ w PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 2.04.2019 w hali Szkoły Podstawowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka-Zdrój w piłce ręcznej chłopców

Dnia 1.04.,2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Pieniny w Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 2.04.21019 w hali sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt .

Czytaj więcej

Strona 1 z 11‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›