POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W 3-BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 11.06.2019 na Stadionie Miejskim im. J. Piłsudskiego odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w 3-boju lekkoatletycznym.W zawodach wzięło udział 60 uczestników z 11 zespołów szkolnych.Zawody zorganizowane zostały przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

PUCHAR WÓJTA GMINY KROŚCIENKO n.D w PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH /KLASY V i MŁODSI/

W dniu 7.06.2019 na boisku sportowym KS "Sokolica" Krościenko n.d odbyły się rozgrywki w piłce nożnej szkół podstawowych.Organizatorem rozgrywek było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Gminy Krościenko n.D.

Czytaj więcej

Półfinał Wojewódzki-Igrzyska Dzieci-Piłka Nożna Dziewcząt i Chłopców

W dniu 27.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

IGRZYSKA DZIECI REJONU NOWY TARG w 4-BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

W dniu 23.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci rejonu Nowy Targ w 4-boju LA dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Małopolski Szkolny Związek Sportowy,Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu,Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 26.04.2019 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Dziewcząt .Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój oraz Szkoła Podstawowa Nr1 w Jabłonce.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Chłopców

Dnia 25.04.2019 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój oraz Szkoła Podstawowa Nr1 w Jabłonce.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Pieniny w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

W dniu 25.04.2019 w Obiekcie Sportowym przy Szkole Podstawowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Rabka-Zdrój w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniu 17.04.2019 w hali sportowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego "Pieniny" w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 11.04.2019 r. w hali sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci w indywidualnym Tenisie Stołowym -Finał Wojewódzki

W dniu 8.04.2019 w Hali Gorce w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w indywidualnym tenisie stołowym dzieci.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Pieniny w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 10.04.2019 w hali Sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

UWAGA KOMUNIKAT!!!

ZMIANA MIEJSCA ZAWODÓW IGRZYSKA DZIECI OŚRODKA „ PIENINY „ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W MANIOWACH / HALA SPORTOWA / Termin / 10.04 – chłopcy , 11.o4 – dziewczęta / oraz godzina rozpoczęcia /9.00/ nie ulegają zmianie.

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY- MAŁOPOLSKIE Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym Indywidualnym - finał wojewódzki

Cel zawodów : - popularyzacja TENISA STOŁOWEGO wśród młodzieży szkolnej, -klasyfikacja zespołowa powiatów w kategorii dziewcząt i chłopców

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 22.03.2019 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Krośnicy odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

W dniu 21.03.2019 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Krośnicy odbyły się Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym-Turniej Drużynowy

W dniu 27.02.2019 w Hali "Gorce" w Nowym Targu odbył się Turniej Drużynowy w Tenisie Stołowym.Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Strona 1 z 5‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 | następne ›