IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA RABKA ZDRÓJ w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA RABKA ZDRÓJ w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA SPORTOWEGO „ PIENINY „ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Czytaj więcej

Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe:Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej,Licealiada

W dniu 7.10.2019 na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego -szkolna indywidualna liga LA dziewcząt i chłopców- "Lekkoatletyczny Puchar Gorców"

Dnia 01.10.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego-szkolna indywidualna liga LA dziewcząt i chłopców -"Lekkoatletyczny Puchar Gorców" Organizatorami Igrzysk było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.W zawodach wzięło udział 173 zawodników z 18 zespołów szkolnych.

Czytaj więcej

Igrzyska Ośrodka Sportowego Pieniny w Tenisie Stołowym

W dniu 4/10/2019 w Szkole Podstawowej w Sromowcach Wyżnych odbyły się Igrzyska Ośrodka Sportowego Pieniny w tenisie stołowym .Organizatorem zawodów był Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Nowy Targ w halowej piłce nożnej chłopców

Dnia 30/09/2019 w Hali "Gorce" w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Komunikat Organizacyjny Powiatowych Igrzysk Dzieci,Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych

Organizator:Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu Współorganizatorzy: PSZS Nowy Targ Cel imprezy: popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży Wyłonienie najlepszych zespołów do zawodów wojewódzkich. Termin i miejsce:07-10-2019 (poniedziałek) g. 9.30 Lotnisko Miejskie Nowy Targ Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminem MSZS

Czytaj więcej

Komunikat końcowy Igrzyska Dzieci i Młodzieży oraz Licealiada Ośrodka Rabka-Zdrój -Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdrój-runda jesienna

Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu-Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój,Urząd Miejski w Rabce-Zdrój,MOK w Rabce-Zdrój,MKS Rabka-Zdrój

Czytaj więcej

Turniej szachowy w ramach Memoriału Zdzisława Soliwody

W dniach 24 i 25 września 2019 r rozegrany został w Krościenku n. D turniej szachowy w ramach Memoriału Zdzisława Soliwody. Organizatorem zawodów byli : Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ , Urząd Gminy Krościenko n. D ,Edward Kordas Firma Etna.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady w Rowerach Górskich

Dnia 22.09.2019 r.w Rabce-Zdroju zostały rozegrane zawody w ramach Pucharu Szlaku Solnego w Rowerach Górskich MTB- edycja rabczańska 2019

Czytaj więcej

PUCHAR BURMISTRZA MIASTA i GMINY SZCZAWNICA w PIŁCE NOŻNEJ /IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ/

Dnia 10.06.2019 na Boisku "Orlik" w Szczawnicy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.Organizatorami Igrzysk było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Urząd Miasta i Gminy Szczawnica.

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POWIATU NOWOTARSKIEGO-SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 30.05.2019 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej Powiatu Nowotarskiego LA dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY-półfinał wojewódzki -PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

W dniu 28.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej chłopców.

Czytaj więcej

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI-IGRZYSKA MŁODZIEŻY-PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

W dniu 28.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbył się Półfinał Wojewódzki-Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Osrodka Pieniny w siatkówce plażowej chłopców

Dnia 28.05.2019 na boisku do siatkówki plażowej w Krościenku n.D odbyły się Igrzyska Młodzieży w siatkówce plażowej chłopców.

Czytaj więcej

Strona 1 z 9‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›