Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 26.04.2019 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Dziewcząt .Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój oraz Szkoła Podstawowa Nr1 w Jabłonce.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Chłopców

Dnia 25.04.2019 w Hali Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jabłonce odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini-Piłce Ręcznej Chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój oraz Szkoła Podstawowa Nr1 w Jabłonce.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Pieniny w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców

W dniu 25.04.2019 w Obiekcie Sportowym przy Szkole Podstawowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci w czwórboju lekkoatletycznym. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Rabka-Zdrój w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców

W dniu 17.04.2019 w hali sportowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego "Pieniny" w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 11.04.2019 r. w hali sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Małopolska Licealiada w drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców.

Dnia 10.04.2019 w Hali Sportowej Gorce w Nowym Targu odbyła się Licealiada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców-Finał Wojewódzki

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci w indywidualnym Tenisie Stołowym -Finał Wojewódzki

W dniu 8.04.2019 w Hali Gorce w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w indywidualnym tenisie stołowym dzieci.

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY FINAŁÓW MAŁOPOLSKICH,IGRZYSK DZIECI,IGRZYSK MŁODZIEŻY I LICEALIADY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH.

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie Współorganizatorzy: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ P SZS Limanowa, P SZS Nowy Targ Cel imprezy: popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych szkół w województwie w poszczególnych kategoriach wiekowych Termin i miejsce: 15.05.2019 (środa) godz. 9.30 – Lotnisko Miejskie w Nowym Targu Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminem M SZS (str 31–ID, str 51- 52–IMS, str 67-L)

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Pieniny w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

W dniu 10.04.2019 w hali Sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Ręcznej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU ZAWODÓW w miesiącu kwietniu 2019

Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój informuje, że termin zawodów O ID, IMS, L w biegach przełajowych z dn. 30.04.2019 zostaje zmieniony na dzień: 13.05.2019 /poniedziałek/ Zawody zgodnie z załączonym regulaminem

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady Ośrodka Sportowego Rabka-Zdrój-Otwartych Biegów Przełajowych o "Puchar Burmistrza Miasta Rabka-Zdrój"-runda wiosenna 2019

Termin i miejsce: 13.05.2019 /poniedziałek/ - stadion miejski w Rabce Zdroju i tereny przyległe godz. 10.00 – I D /rocznik 2006 i mł./ godz. 12.00 – I MS /roczniki 2003,2004,2005/ L /rocznik 1999 i mł. /

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt

Dnia 5.04.2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Jabłonce odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców

W dniu 4.04.2019 w hali sportowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ OŚRODKA RABKA ZDRÓJ w PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

W dniu 2.04.2019 w hali Szkoły Podstawowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka-Zdrój w piłce ręcznej chłopców

Dnia 1.04.,2019 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Jabłonce odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

Czytaj więcej

UWAGA KOMUNIKAT!!!

ZMIANA MIEJSCA ZAWODÓW IGRZYSKA DZIECI OŚRODKA „ PIENINY „ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W MANIOWACH / HALA SPORTOWA / Termin / 10.04 – chłopcy , 11.o4 – dziewczęta / oraz godzina rozpoczęcia /9.00/ nie ulegają zmianie.

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Pieniny w Piłce Ręcznej Dziewcząt

W dniu 2.04.21019 w hali sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt .

Czytaj więcej

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Ośrodka Sportowego Pieniny w Piłce Ręcznej-Chłopców

Dnia 1.04.2019 w Hali Sportowej w Maniowach odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Licealiada Powiatu Nowotarskiego w Tenisie Stołowym-Turniej Drużynowy

W dniu 29.03.2019 w Hali Gorce w Nowym Targu odbyła się Licealiada w Tenisie Stołowym .

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY - Małoplska Licealiada Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym - finał wojewódzki

Cel zawodów : - popularyzacja TENISA STOŁOWEGO wśród młodzieży szkolnej, -klasyfikacja zespołowa powiatów w kategorii dziewcząt i chłopców

Czytaj więcej

Strona 4 z 32‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›