Półfinał Wojewódzki-Igrzyska Dzieci-Piłka Nożna Dziewcząt i Chłopców

W dniu 27.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.

Czytaj więcej

IGRZYSKA DZIECI REJONU NOWY TARG w 4-BOJU LA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW -PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

W dniu 23.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci rejonu Nowy Targ w 4-boju LA dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Małopolski Szkolny Związek Sportowy,Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu,Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

LICEALIADA OŚRODKA PIENINY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 21.05.2019 w Krościenku n/D na boisku do siatkówki odbyła się Licealiada w siatkówce plażowej chłopców.

Czytaj więcej

LICEALIADA OŚRODKA PIENINY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 21.05.2019 na boisku do siatkówki w Krościenku n/D odbyła się Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt organizowana przez Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców

W dniu 21.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców.Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 16.05.2019 na boisku "Orlik" w Szczawnicy odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

Czytaj więcej

Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada Ośrodka Rabka-Zdrój w biegach przełajowych-Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdróju-runda wiosenna.

Organizatorami biegów o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju ,które odbyły się 13.05.2019 na stadionie miejskim i terenach przyległych byli:Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu,Ośrodek Rabka-Zdrój,Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Mok w Rabce-Zdroju,Mks Rabka-Zdrój.

Czytaj więcej

UWAGA!!!ZMIANY NIEKTÓRYCH TERMINÓW!!!!!

Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ PSZS Myślenice, P SZS Sucha Beskidzka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem Uprzejmie informujemy, ze zgodnie z kalendarzem rejonu i konsultacją w MSZS Kraków zostaną zorganizowane Mistrzostwa Rejonu N. Targ - PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - eliminacje do finału wojewódzkiego według harmonogramu:

Czytaj więcej

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 13.05.2019 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Igrzyska Dzieci w piłce nożnej chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU ZAWODÓW MAŁOPOLSKICH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

ZE  WZGLĘDU NA  WARUNKI   ATMOSFERYCZNE ZAWODY : MAŁOPOLSKIE  BIEGI PRZELAJOWE ZOSTAJĄ PRZEŁOŻONE  Z DNIA  15.05.2019 NA DZIEŃ 20.V/PON./ PROGRAM - POZA ZMIANĄ DATY  BEZ ZMIAN.     W DNIU 15.V.  ZAWODY SIĘ NIE ODBĘDĄ !!!!! KOREKTA   W   SRS DO  DO DNIA  17.05. DO GODZ.  16.00

Czytaj więcej

LICEALIADA OŚRODKA SPORTOWEGO PIENINY W PIŁCE NOŻNEJ

Dnia 10.05.2019 na "Orliku" w Szczawnicy odbyła się Licealiada Ośrodka Sportowego Pieniny w piłce nożnej.

Czytaj więcej

Powiatowe Igrzyska Dzieci w 4-boju LA dziewcząt i chłopców.

W dniu 10.05.2019 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyły się Powiatowe Igrzyska dzieci w 4-boju LA dziewcząt i chłopców.Organizatorem Igrzysk było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój. W zawodach wzięło udział 67 uczestników z 12 zespołów szkolnych.

Czytaj więcej

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY FINAŁÓW MAŁOPOLSKICH IGRZYSK DZIECI , IGRZYSK MŁODZIEŻY I LICEALIADY W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Organizator: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie Współorganizatorzy: Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ P SZS Limanowa, P SZS Nowy Targ Cel imprezy: popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych szkół w województwie w poszczególnych kategoriach wiekowych Termin i miejsce: 15.05.2019 (środa) godz. 9.30 – Lotnisko Miejskie w Nowym Targu Sposób przeprowadzenia zawodów: zgodnie z regulaminem M SZS (str 32–ID, str 55–IMS, str 72-L)

Czytaj więcej

Strona 3 z 32‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›