Mały Mistrz Dyplomy
Zapraszamy nauczycieli po odbiór dyplomów
OGÓLNOPOLSKI PROGRAM MAŁY MISTRZ
Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele wychowania fizycznego szkół podstawowych powiatu nowotarskiego oraz miasta Nowy Targ. W ramach ogólnopolskiego programu „Mały Mistrz” bardzo proszę o odebranie gotowych dyplomów dla poszczególnych szkół. Ilość dyplomów do pobrania wg zgłoszonej ilości dzieci. Dyplomy odebrać można w biurze Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu ul. Krzywa 18 D w godz. 8-14.
Podziękowania oraz dalszych sukcesów – koordynator sportu w powiecie Marek Danielczak