PCK Facebook
Zagrojcie dudzicki ...

Zagrojcie dudzicki ...

W poniedziałek 18 grudnia w auli Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przy placu Słowackiego 13 odbyło się otwarcie wystawy podsumowującej projekt pt.: "Zagrojcie dudzicki ...", który został zrealizowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czytaj więcej

Zagrojcie dudzicki z tyj dzikiej kozicki... - Wystawa

Zagrojcie dudzicki z tyj dzikiej kozicki... - Wystawa

Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber, Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu Tadeusz Watycha zapraszają na otwarcie wystawy "Zagrojcie Dudzicki", która odbędzie się w dniu 18 grudnia (poniedziałek) o godzinie 15.30 w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu Plac Słowackiego 13

Czytaj więcej

XXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY GRAFIKA 2023

XXI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY GRAFIKA 2023

Organizatorem konkursu by Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie

Czytaj więcej

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt:

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt: "Boże Narodzenie i tradycje w moim domu"

W dniu 7 grudnia w nowej siedzibie Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu przy Placu Słowackiego 13 (Budynek „Sokoła”) odbył się wernisaż pokonkursowej wystawy: "Boże Narodzenie i tradycje w moim domu”.

Czytaj więcej

 Protokół  Konkursu Plastycznego

Protokół Konkursu Plastycznego "Mikołajki 2023"

Inicjatorem Podhalańskich Mikołajek jest ks. proboszcz Grzegorz Łomzik z parafii w Jabłonce-Borach. – Przez tę naszą uroczystość chcemy podkreślić, bo takie jest nasze zadanie, że św. Mikołaj to postać prawdziwa, nie jakaś bajkowa. To prawdziwy święty, który jest patronem wielu naszych kościołów. Był biskupem Miry w Turcji – podkreśla ks. Grzegorz Łomzik

Czytaj więcej

WYNIKI POWIATOWEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO DZIECI  I MŁODZIEŻY

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY" BOŻE NARODZENIE I TRADYCJE W MOIM DOMU" Pod Patronatem Starosty Nowotarskiego

Celem konkursu było rozwijanie związków uczuciowych i emocjonalnych dzieci i młodzieży. Ukazywanie tradycji zwyczajów jako wartości umacniającej więzi rodzinno-społeczne. Umożliwienie uczestnikom konfrontacji własnych umiejętności z rówieśnikami. Rozwijanie umiejętności przekazywania uczuć (emocji) poprzez różne techniki plastyczne

Czytaj więcej

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2023

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2023

Wczoraj podczas sesji Rady Miasta odbyło się wręczenie nagród w konkursie zorganizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023.

Czytaj więcej

"Zagrojcie dudzicki ..."

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu w roku 2023 realizuje projekt pt.: "Zagrojcie dudzicki ...". W ramach projektu odbyły się zajęcia z budowy dud podhalańskich prowadzone przez Andrzeja Budz - budowniczy instrumentów pasterskich, muzykant góralski, lutnik, przewodnik tatrzański.

Czytaj więcej

XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z wakacji".

W piątek, 27 października, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Pocztówka z wakacji".

Czytaj więcej

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO" KURIERZY TATRZAŃSCY - BOHATEROWIE WOJENNYCH SZLAKÓW"

Przedstawiamy wyniki tegorocznego konkursu plastycznego „Kurierzy Tatrzańscy. Bohaterowie wojennych szlaków”. Praca komisji konkursowej nie była łatwa, a z kilkuset prac, jakie otrzymaliśmy, komisja wybrała ponad siedemdziesiąt.

Czytaj więcej

12. Międzynarodowe Karpackie Biennale Dzieci

12. Międzynarodowe Karpackie Biennale Dzieci

Każda edycja konkursu organizowana jest przez inne państwo, w tym roku organizatorem było (Vihorlatske Muzumw Humennem) ze Słowacji.

Czytaj więcej

Zasłużeni instruktorzy Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu

Zasłużeni instruktorzy Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu

Maria Zofia Mrożek, Bogusław Kudas – instruktorzy Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu otrzymali medale „Zasłużony dla kultury - Miasto Nowy Targ” oraz „Zasłużony dla sportu - Miasto Nowy Targ”.

Czytaj więcej

Strona 5 z 59‹ poprzednie | ... 3 4 5 6 7 ... | następne ›
  • Uprzejmie informujemy ,że w dniu 15 stycznia zajęcia w klubie szachowym są odwołane!