PCK Facebook
WYNIKI XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO " MOJE SPOTKANIE Z FOLKLOREM "

Jury w składzie: 1. Anna Miguła - artysta plastyk, nauczyciel rysunku, grafiki, malarstwa 2. Justyna Reclik - artysta plastyk, nauczyciel rzeźby, ceramiki 3. Monika Fesser - artystka plastyk, nauczyciel rzeźby, ceramiki, szkła, terapeuta zajęciowy z osobami z niepełnosprawnościami 4. Błażej Miguła - miłośnik sztuki ludowej Karolina Miguła jako głos dziecka

Czytaj więcej

DZIEŃ MATKI

DZIEŃ MATKI

W ten piękny i radosny dzień wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, i samych cudownych chwil w życiu.

Czytaj więcej

WERNISAŻ WYSTAWY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WERNISAŻ WYSTAWY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO" MATKA W OCZACH DZIECKA" Pod patronatem Starosty Nowotarskiego

Zapraszamy na uroczysty wernisaż ,wraz z wręczeniem nagród w dniu 30 maja 2022r.o godzinie 12.30 do placówki Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Protokół z posiedzenia komisji XIX Konkursu Plastycznego WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA

Protokół z posiedzenia komisji XIX Konkursu Plastycznego WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA "Życie dłutem naznaczone.Wojciech Kułach Wawrzyńcok"

organizowanego przez: Szkołę Podstawową im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym, Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu, Gminę Biały Dunajec.

Czytaj więcej

XIV  Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych.

XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych.

W Parku Miejskim im. Adama Mickiewicz w Nowym Targu w dniu 22.05.2022r odbył się XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych. Festiwal był jedną z siedmiu eliminacji powiatowych odbywających się w różnych miejscowościach Małopolski do Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity w Nowym Sączu.

Czytaj więcej

"LALKARZE" z kolejnym trofeum

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią w Żabnie odbył się 35. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki. Grupa teatralna LALKARZE ze Spytkowic działająca pod patronatem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu zaprezentowała festiwalowej publiczności premierowy spektakl „Kapryśna królewna” w reżyserii Anny i Jacka Krakowiaków, z muzyką Bogdana Szczepańskiego.

Czytaj więcej

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 45 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 45 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO" MATKA W OCZACH DZIECKA" Pod patronatem Starosty Nowotarskiego

Na konkurs wpłynęło 514 pięknych i niepowtarzalnych prac z 25 placówek Województwa Małopolskiego.W tegorocznej edycji została przyznana Nagroda Specjalna - Starosty Nowotarskiego, którą otrzymał Krzysztof Miśkowicz lat 20 z Zespołu Szkolno – Wychowawczo Opiekuńczego w Nowym Targu.Prezentowana praca należy do laureata.

Czytaj więcej

Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych

Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych

Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych 22.05.2022r NIEDZIELA od godziny 14 w Parku Miejskim im Adama Mickiewicza w Nowym Targu

Czytaj więcej

Protokół z posiedzenie Jury II Konkursu Śpiewaków Ludowych

Protokół z posiedzenie Jury II Konkursu Śpiewaków Ludowych "Góralskie Śpiywanie" Nowy Targ 15.05.2022r

Jury w składzie: Monika Kurzeja, Tomasz Hornik, Tadeusz Watycha po obejrzeniu i wysłuchaniu w dniu 15.05.2022r. 11 prezentacji Konkursowych w tym 2 w kategorii Mistrz i Uczeń, 3 w kategorii Solistów Śpiewaków, 6 w kategorii Grup Śpiewaczych postanowiło przyznać następujące miejsca, wyróżnienia oraz nagrody:

Czytaj więcej

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Rzeka"

Organizatorem konkursu był Dom Kultury w Łapach.

Czytaj więcej

II Konkurs Śpiewaków Ludowych Góralskie Śpiywanie

II Konkurs Śpiewaków Ludowych Góralskie Śpiywanie

Zapraszamy do udziału w II Konkursie Śpiewaków Ludowych Góralskie Śpiywanie

Czytaj więcej

XIV PODHALAŃSKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

XIV PODHALAŃSKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

Starosta Powiatu Nowotarskiego, Burmistrz Miasta Nowy Targ, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Małopolskie Centrum Kultury "SOKÓŁ" w Nowym Sączu serdecznie zapraszają na XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych, który odbędzie się w dniu 22 maja 2022 r. (niedziela) w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w Nowym Targu

Czytaj więcej

XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne"

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów składa serdeczne podziękowania za udział w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tradycje Wielkanocne”

Czytaj więcej

 231. rocznica uchwalenia Ustawy Rządowej, zwanej Konstytucją 3 Maja.

231. rocznica uchwalenia Ustawy Rządowej, zwanej Konstytucją 3 Maja.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się Mszą św. w ogrodach kościoła św. Katarzyny. Modlitwy w intencji Ojczyzny zanosili proboszczowie nowotarskich parafii. Mszę uświetnił Miejski Chór „Gorce” pod dyrekcją Pani Katarzyny Śmiałkowskiej.

Czytaj więcej

231 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI

231 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI

Starosta Powiatu Nowotarskiego oraz Burmistrz Miasta Nowy Targ zapraszają na obchody 231 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Czytaj więcej

Zawody modelarskie F1E

Zawody modelarskie F1E

Zgodnie z kalendarzem imprez Aeroklubu Polskiego w dniach 23-24.04.2022 r. rozegrano zawody modelarskie w kategorii F1E (modele sterowane magnetycznie).

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt:"Świat oczami młodego artysty" w ramach Festiwalu Młodych Bajanie 2021

Organizatorami konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu i Stowarzyszenie Kameleon.

Czytaj więcej

56 Zawody o Puchar Polan Gorczańskich - IX Bieg Śladami Niedźwiedzia

56 Zawody o Puchar Polan Gorczańskich - IX Bieg Śladami Niedźwiedzia

Po dwuletniej przerwie spowodowanej coronavirusem „Ludzie Gór”, miłośnicy gorczańskiej przyrody spotkali się na 56 Zawodach o Puchar Polan Gorczańskich – IX Bieg Śladami Niedźwiedzia.

Czytaj więcej

informacja o odwołanych zajęciach w pracowni Pani Anny Mrożek

Zajęcia z rysunku i malarstwa z Panią Anna Mrożek w dniach 13 i 20 kwietnia nie odbędą się. Najbliższe zajęcia odbędą się 27 kwietnia.

Czytaj więcej

Strona 2 z 45‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›
  • WYNIKI XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO