20 Ogólnopolski konkurs plastyczny "Człowiek w ruchu"

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach.Inspiracją dla konkursu są różne zachowania człowieka we wszelkich formach aktywności (taniec, balet, teatr, cyrk, muzyka, sport, rekreacja, itp.).

Czytaj więcej

UWAGA INFORMACJA!!!

Informujemy,że Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu prowadzi nabór na kontynuację zajęć do pracowni pani Marii Mrożek.Bardzo prosimy rodziców lub opiekunów prawnych o dostarczenie kart zapisu (pocztą tradycyjną lub bezpośrednio do placówki PCK) do 15.07.2020r. WŁĄCZNIE!!!! KARTY ZAPISU DO POBRANIA PONIŻEJ.

Czytaj więcej

ZAJĘCIA ONLINE!!!

W ramach akcji #zostańwdomu nasi instruktorzy pani Maria Mrożek oraz pan Leszek Pustówka zorganizowali zajęcia w formie online. Nasi instruktorzy z wielką chęcią zadeklarowali swój udział i chcą wspólnie z Wami spotykać się na Facebooku w swoich wirtualnych pracowniach.

Czytaj więcej

VI edycja Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych.

Tegoroczne hasło konkursu to "Miłość" i nawiązujące do niego czternaście realizacji ze szkół i ośrodków edukacyjnych i kulturalnych z całej Polski zakwalifikowało się do etapu ogólnopolskiego konkursu.

Czytaj więcej

Sukces LALKARZY z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Grupa teatralne „LALKARZE” działająca pod patronatem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu zdobyła wyróżnienie w 6 edycji Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych i Teatr organizowanego przez TVP.

Czytaj więcej

22 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Ludzie ludziom zgotowali ten los" im.Augustyna Kowalczyka

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka jest działaniem edukacyjnym, które ma na celu popularyzowanie wiedzy historycznej o niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz, upamiętnianie ofiar i kultywowanie szacunku dla narodów, których udziałem była masowa Zagłada oraz wyrażanie w formie plastycznej własnych refleksji, nawiązujących do słów Zofii Nałkowskiej: „Ludzie ludziom zgotowali ten los”.

Czytaj więcej

XVI Międzynarodowe Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży Marc Chagall " Błękitna Podróż "

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku.Na tegoroczną edycję konkursu nadesłano 3400 prac z 25 krajów,351 szkół i instytucji z całego świata.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci "Energetyczny Śmieszkowiec"

Komisja w składzie: Anna Potocka, Dyrektor Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu – przewodnicząca Józef Chyży, specjalista ds. edukacji Ignacy Nowodworski, specjalista ds. edukacji Na konkurs wpłynęło: 244 prac W tym : 5 prac nie spełniało kryteriów konkursu

Czytaj więcej

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych "Świat wokół mnie"

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat wokół mnie” skierowanego do uczniów szkół podstawowych. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Czytaj więcej

Wyniki XVII Konkursu Plastycznego "Wszysycy Święci Wawrzyńcoka"

Poznaliśmy laureatów XVII Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" edycja 2020 organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym i Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu.

Czytaj więcej

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne"

Na tegoroczną edycję nadesłano 1355 prac ze 109 placówek oświatowych,kulturalnych i wychowawczych z całego kraju.Uczestników przygotowywało 216 nauczycieli i instruktorów.

Czytaj więcej

DZIEŃ MATKI:)

Wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia – przede wszystkim dużo zdrowia.Prace wykonane przez uczestników zajęć w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu z pracowni Marii Mrożek .

Czytaj więcej

100 ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II

100 lat temu urodził się Jan Paweł II. Karol Wojtyła wszystkim Polakom i ludziom na świecie znany przede wszystkim jako papież, przyszedł na świat w Wadowicach 18 maja 1920 r. Był nie tylko kapłanem, teologiem, ale także poetą, filozofem. Pozostawił po sobie wiele cytatów, które dzisiaj powielane są przez tysiące ludzi przy różnych okazjach.

Czytaj więcej

ŚWIĘTO PRACY

rysunek Karolina Krauzowicz lat 7 -opiekun plastyczny Maria Zofia Mrożek

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"

Informujemy, że do 15 maja przedłużony został termin nadsyłania prac do konkursu plastycznego „Wszyscy Święci Wawrzyńcoka”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Góralski barok Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka". Szczegóły dotyczące konkursu na stronie www.gokbialydunajec.pl.

Czytaj więcej

43. Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY -odwołany

Z przykrością, ale również z poczuciem pełnej odpowiedzialności informujemy, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu eliminacji powiatowych 43. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, które miały zostać przeprowadzone od 2 maja do 7 czerwca 2020 r. i tym samym nowosądeckiego finału.

Czytaj więcej

Strona 1 z 34‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›