Książka Zapomniane Kresy
Projekt Miolek se piscolke
PCK Facebook
VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych

VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych "Świat wokół mnie"

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Świat wokół mnie” skierowanego do uczniów szkół podstawowych. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie.

Czytaj więcej

Wyniki XVII Konkursu Plastycznego

Wyniki XVII Konkursu Plastycznego "Wszysycy Święci Wawrzyńcoka"

Poznaliśmy laureatów XVII Konkursu Plastycznego "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka" edycja 2020 organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym i Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu.

Czytaj więcej

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne"

Na tegoroczną edycję nadesłano 1355 prac ze 109 placówek oświatowych,kulturalnych i wychowawczych z całego kraju.Uczestników przygotowywało 216 nauczycieli i instruktorów.

Czytaj więcej

UWAGA INFORMACJA!!!

UWAGA INFORMACJA!!!

Informujemy,że Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu prowadzi nabór na kontynuację zajęć do pracowni pani Marii Mrożek.Bardzo prosimy rodziców lub opiekunów prawnych o dostarczenie kart zapisu (pocztą tradycyjną lub bezpośrednio do placówki PCK) do 15.07.2020r. WŁĄCZNIE!!!! KARTY ZAPISU DO POBRANIA PONIŻEJ.

Czytaj więcej

DZIEŃ MATKI:)

DZIEŃ MATKI:)

Wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia – przede wszystkim dużo zdrowia.Prace wykonane przez uczestników zajęć w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu z pracowni Marii Mrożek .

Czytaj więcej

100 ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II

100 ROCZNICA URODZIN ŚW.JANA PAWŁA II

100 lat temu urodził się Jan Paweł II. Karol Wojtyła wszystkim Polakom i ludziom na świecie znany przede wszystkim jako papież, przyszedł na świat w Wadowicach 18 maja 1920 r. Był nie tylko kapłanem, teologiem, ale także poetą, filozofem. Pozostawił po sobie wiele cytatów, które dzisiaj powielane są przez tysiące ludzi przy różnych okazjach.

Czytaj więcej

ŚWIĘTO PRACY

ŚWIĘTO PRACY

rysunek Karolina Krauzowicz lat 7 -opiekun plastyczny Maria Zofia Mrożek

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny "Wszyscy Święci Wawrzyńcoka"

Informujemy, że do 15 maja przedłużony został termin nadsyłania prac do konkursu plastycznego „Wszyscy Święci Wawrzyńcoka”. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Góralski barok Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka". Szczegóły dotyczące konkursu na stronie www.gokbialydunajec.pl.

Czytaj więcej

43. Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY -odwołany

43. Małopolski Festiwal Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY -odwołany

Z przykrością, ale również z poczuciem pełnej odpowiedzialności informujemy, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu eliminacji powiatowych 43. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, które miały zostać przeprowadzone od 2 maja do 7 czerwca 2020 r. i tym samym nowosądeckiego finału.

Czytaj więcej

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!

ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!!

Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość.

Czytaj więcej

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Czytaj więcej

XIV PODHALAŃSKI  FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

XIV PODHALAŃSKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

Informujemy ,że w dniu 24 maja 2020r.w Nowym Targu odbędzie się XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych.Poniżej do pobrania regulamin i karta zapisu.

Czytaj więcej

"MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ-NASZ BÓG JEST WIELKI"

To przedstawienie teatralne przedstawiające najważniejsze tajemnice wiary katolickiej: Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa.

Czytaj więcej

GÓRALSKI BAL

GÓRALSKI BAL

W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich chętnych na Góralski Bal w restauracji "Czarna Owca" 18 kwietnia 2020r.Podczas balu będzie kwesta na rzecz chorego dziecka.

Czytaj więcej

Strona 4 z 37‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›
  • VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych