PCK Facebook
UWAGA INFORMACJA!

UWAGA INFORMACJA!

W dniach 8 i 15 czerwca 2022r.tj:środa w naszej placówce w godzinach 15:00 do 18:00 odbędą się zajęcia sprawdzające predyspozycje do uczestnictwa w zajęciach z ceramiki.(tylko dla nowych uczestników)

Czytaj więcej

ANKIETA

https://forms.gle/KbUwbhcyL1GNhEYJ7

Czytaj więcej

NABÓR NA ZAJĘCIA W POWIATOWYM CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU - ROK SZKOLNY 2022/2023

NABÓR NA ZAJĘCIA W POWIATOWYM CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU - ROK SZKOLNY 2022/2023

Szanowni Rodzice i uczestnicy zajęć w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

Duży czy mały dzisiaj świętuje, dziś każdy jest dzieckiem i się raduje. Małych przyjemności, wielkich miłości, zdrowia, szczęścia i przyjemności. Każdemu życzymy tego, co potrzebuje, niech w Dniu Dziecka nawet dorosły króluje!

Czytaj więcej

PROTOKÓŁ Z OCENY PRAC IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PROTOKÓŁ Z OCENY PRAC IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO " SZLAKIEM ORLICH GNIAZD " Częstochowa 2022

Komisja w składzie: Maria Cieślak- Gurgul - artysta plastyk, Irena Młynarczyk - artysta plastyk, Barbara Wręczycka - Messjasz – nauczyciel plastyki, dokonała oceny 319 prac nadesłanych na ww. konkurs z 66 placówek oraz przez 4 uczestników indywidualnych .

Czytaj więcej

WERNISAŻ WYSTAWY  46 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WERNISAŻ WYSTAWY 46 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO" MATKA W OCZACH DZIECKA" Pod patronatem Starosty Nowotarskiego

W dniu 30 maja 2022r. w siedzibie Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu odbyło się wręczenie nagród dla zwycięzców 46 Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Matka w oczach dziecka”.

Czytaj więcej

WYNIKI XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WYNIKI XVIII OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO " MOJE SPOTKANIE Z FOLKLOREM "

Jury w składzie: 1. Anna Miguła - artysta plastyk, nauczyciel rysunku, grafiki, malarstwa 2. Justyna Reclik - artysta plastyk, nauczyciel rzeźby, ceramiki 3. Monika Fesser - artystka plastyk, nauczyciel rzeźby, ceramiki, szkła, terapeuta zajęciowy z osobami z niepełnosprawnościami 4. Błażej Miguła - miłośnik sztuki ludowej Karolina Miguła jako głos dziecka

Czytaj więcej

DZIEŃ MATKI

DZIEŃ MATKI

W ten piękny i radosny dzień wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia: długich lat w zdrowiu, szczęścia i wszelkiej pomyślności, spełnienia najskrytszych pragnień, i samych cudownych chwil w życiu.

Czytaj więcej

WERNISAŻ WYSTAWY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

WERNISAŻ WYSTAWY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO" MATKA W OCZACH DZIECKA" Pod patronatem Starosty Nowotarskiego

Zapraszamy na uroczysty wernisaż ,wraz z wręczeniem nagród w dniu 30 maja 2022r.o godzinie 12.30 do placówki Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Protokół z posiedzenia komisji XIX Konkursu Plastycznego WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA

Protokół z posiedzenia komisji XIX Konkursu Plastycznego WSZYSCY ŚWIĘCI WAWRZYŃCOKA "Życie dłutem naznaczone.Wojciech Kułach Wawrzyńcok"

organizowanego przez: Szkołę Podstawową im. Wojciecha Kułacha Wawrzyńcoka w Gliczarowie Dolnym, Gminny Ośrodek Kultury im. gen. bryg. Andrzeja Galicy w Białym Dunajcu, Gminę Biały Dunajec.

Czytaj więcej

XIV  Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych.

XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych.

W Parku Miejskim im. Adama Mickiewicz w Nowym Targu w dniu 22.05.2022r odbył się XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych. Festiwal był jedną z siedmiu eliminacji powiatowych odbywających się w różnych miejscowościach Małopolski do Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity w Nowym Sączu.

Czytaj więcej

"LALKARZE" z kolejnym trofeum

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią w Żabnie odbył się 35. Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki. Grupa teatralna LALKARZE ze Spytkowic działająca pod patronatem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu zaprezentowała festiwalowej publiczności premierowy spektakl „Kapryśna królewna” w reżyserii Anny i Jacka Krakowiaków, z muzyką Bogdana Szczepańskiego.

Czytaj więcej

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 45 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY 45 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO" MATKA W OCZACH DZIECKA" Pod patronatem Starosty Nowotarskiego

Na konkurs wpłynęło 514 pięknych i niepowtarzalnych prac z 25 placówek Województwa Małopolskiego.W tegorocznej edycji została przyznana Nagroda Specjalna - Starosty Nowotarskiego, którą otrzymał Krzysztof Miśkowicz lat 20 z Zespołu Szkolno – Wychowawczo Opiekuńczego w Nowym Targu.Prezentowana praca należy do laureata.

Czytaj więcej

Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych

Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych

Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych 22.05.2022r NIEDZIELA od godziny 14 w Parku Miejskim im Adama Mickiewicza w Nowym Targu

Czytaj więcej

Protokół z posiedzenie Jury II Konkursu Śpiewaków Ludowych

Protokół z posiedzenie Jury II Konkursu Śpiewaków Ludowych "Góralskie Śpiywanie" Nowy Targ 15.05.2022r

Jury w składzie: Monika Kurzeja, Tomasz Hornik, Tadeusz Watycha po obejrzeniu i wysłuchaniu w dniu 15.05.2022r. 11 prezentacji Konkursowych w tym 2 w kategorii Mistrz i Uczeń, 3 w kategorii Solistów Śpiewaków, 6 w kategorii Grup Śpiewaczych postanowiło przyznać następujące miejsca, wyróżnienia oraz nagrody:

Czytaj więcej

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Rzeka"

Organizatorem konkursu był Dom Kultury w Łapach.

Czytaj więcej

II Konkurs Śpiewaków Ludowych Góralskie Śpiywanie

II Konkurs Śpiewaków Ludowych Góralskie Śpiywanie

Zapraszamy do udziału w II Konkursie Śpiewaków Ludowych Góralskie Śpiywanie

Czytaj więcej

XIV PODHALAŃSKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

XIV PODHALAŃSKI FESTIWAL ORKIESTR DĘTYCH

Starosta Powiatu Nowotarskiego, Burmistrz Miasta Nowy Targ, Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu oraz Małopolskie Centrum Kultury "SOKÓŁ" w Nowym Sączu serdecznie zapraszają na XIV Podhalański Festiwal Orkiestr Dętych, który odbędzie się w dniu 22 maja 2022 r. (niedziela) w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza w Nowym Targu

Czytaj więcej

XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne"

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów składa serdeczne podziękowania za udział w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Tradycje Wielkanocne”

Czytaj więcej

Strona 4 z 47‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›
  • UWAGA INFORMACJA!