BAL u STAROSTY NOWOTARSKIEGO 2020

Na kolejnym Balu u Starosty Nowotarskiego doskonale bawiło się doborowe towarzystwo ludzi z szeroko otwartymi sercami. Wspaniała zabawa jak zwykle szła w parze z dobrymi uczynkami. Mottem przewodnim Balu u Starosty Nowotarskiego były słowa Księdza Jana Twardowskiego:” Ubogi to ten co ma i z nikim się nie dzieli”.

Czytaj więcej

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ANIOŁY"

Organizatorem konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim

Czytaj więcej

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jesteśmy Dumni z Polski z Chlubnych Kart i Miejsc Narodowej Historii"

Konkurs zorganizowany został przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach oraz Urząd Miasta Tychy. Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Jesteśmy dumni z Polski" dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Czytaj więcej

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie Tradycja i Wspólczesność"

Organizatorem konkursu był Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini.

Czytaj więcej

XXVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj Gwiazdko Złota"

XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, Gwiazdko złota" w Tychach zakończył się wystawą pokonkursową w MDK 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach

Czytaj więcej

SPOTKANIE NOWOROCZNE STAROSTY POWIATU NOWOTARSKIEGO

14 stycznia w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina odbyło się Spotkanie Noworoczne Starosty Powiatu Nowotarskiego. Spotkanie było okazją do podsumowań minionego roku, podziękowań, wręczenia medali, nagród i złożenia życzeń na Nowy 2020 rok.

Czytaj więcej

3 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny RZEKA

Cele konkursu: Pobudzanie kreatywności i wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży. Poszerzanie wiedzy na temat otaczającego nas krajobrazu naturalnego – rzeki – jako obrazu tworzonego przez działalność pokoleń. Kształtowanie świadomości ekologicznej, kulturalnej, historycznej oraz przynależności do tradycji regionu.

Czytaj więcej

XLIV Przegląd Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im.Andrzeja Skupnia Florka

z posiedzenia jury oceniającego rejonowe eliminacje do finału XLIV Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im. Andrzeja Skupnia Florka przeprowadzonego w dniu 13 stycznia 2020 roku w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu. Jury w składzie Wanda Szado-Kudasik oraz Anna Mlekodaj po przesłuchaniu 22 uczestników konkursu postanowiło przyznać następujące miejsca :

Czytaj więcej

Międzynarodowy Turniej Szachowy w Trstenie

29 grudnia b.r szachowa reprezentacja Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu w składzie:Beata Pudzisz,Bartosz Wijas,Mateusz Arendarczyk,Kajetan Kowalczyk,Kacper Biel,Jasiu Jurkowski i Tomek Watycha wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju w Trstenie na Słowacji.

Czytaj więcej

XVIII Międzynarodowy Festiwal "Intershow 2020"

W XVIII Międzynarodowym Festiwalu "Intershow 2020", w którym do finału weszli wykonawcy z siedmiu krajów Europy, Pracownia Muzyczna Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ zdobyła dwa laury.

Czytaj więcej

BAL u STAROSTY NOWOTARSKIEGO

Zapraszamy na kolejną edycję,która odbędzie się w sobotę 25 stycznia 2020r.o godzinie 19.00 w restauracji Hotelu "IBIS" w Nowym Targu przy ulicy Kolejowej.

Czytaj więcej

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO -NOWOROCZNE u STAROSTY

Starosta Powiatu Nowotarskiego Krzysztof Faber oraz Przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego Tadeusz Rafacz zapraszają na Spotkanie Świąteczno-Noworoczne, które odbędzie się 14 stycznia (wtorek) 2020r.o godz.18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im.Fryderyka Chopina w Nowym Targu.

Czytaj więcej

ZAKOPIAŃSKA SZOPKA BETLEJEMSKA

W dniu 19.12.2019 r.( czwartek) o godz.16.00 w Tatrzańskim Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka" w Zakopanem odbędzie się rozdanie nagród i wyróżnień.

Czytaj więcej

Wystawa Bożonarodzeniowa w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu

Od 11.12.2019 r.można oglądać prace o tematyce Bożego Narodzenia uczestników zajęć z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

VI TRANSGRANICZNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH

POWIATOWE CENTRUM KULTURY W NOWYM TARGU ZAPRASZA NA VI TRANSGRANICZNY KONKURS SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH CHOCHOŁÓW – 19 GRUDNIA 2019 r. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy w dniu 19 grudnia 12019 r. na VI Transgraniczny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych.

Czytaj więcej

Strona 3 z 33‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›