ZIMOWY BAL "U STAROSTY"

W nawiązaniu do tradycji balów organizowanych przez Starostę Nowotarskiego zapraszamy na kolejną edycję,która odbędzie się w sobotę 13.01.2018,o godź.19:00 w restauracji Góralsko Strawa w Nowym Targu przy ul.Ludźmierskiej 29.

Bale Charytatywne "U Starosty" to już wieloletnia tradycja,a każdy jest okazją do włączenia się w dzieło pomocy potrzebującym.
Jak co roku dotychczasowym balom towarzyszyła akcja charytatywna dzięki której przekazaliśmy finansową pomoc potrzebującym.
Do tej pory na cele charytatywne udało się uzbierać ponad 300 tysięcy złotych.Kolejny raz dobra zabawa będzie szła w parze z dobrymi uczynkami. Dochód z akcji charytatywnej zorganizowanej podczas tegorocznego Zimowego "Balu u Starosty" przeznaczony zostanie tym razem na budowę PRZYSTANI SZCZĘŚLIWE JUTRO czyli  DWÓCH DOMÓW DZIECKA we Wróblówce.
"Zimowy Bal u Starosty" odbędzie się 13 stycznia 2018 r.w restauracji "Góralsko Strawa"w Nowym Targu przy ul.Ludźmierskiej 29   o godz.19:00. Koszt biletu 170 zł od osoby. Zapewniamy zabawę do białego rana przy muzyce wspierającego Fundację "Szczęśliwe Jutro"zespołu "SIZAL"  oraz  liczne atrakcje.
Popularni wokaliści Mateusz Ziółko i Marek Piekarczyk podobnie jak Staszek Karpiel- Bułecka wspierają Fundację Szczęśliwe Jutro, która działa na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym i buduje dwa domy dziecka we Wróblówce.
Podczas tegorocznego  Charytatywnego "Balu Starosty", który odbędzie się 13 stycznia o godz. 19.00 w restauracji
"Góralsko Strawa" w Nowym Targu, wystąpią specjalnie dla Fundacji "Szczęśliwe Jutro"  Mateusz Ziółko i Marek Piekarczyk.
Bilety do nabycia w Powiatowym Centrum Kultury ul.Jana Kazimierza 20 tel.18 266 27 85 e-mail:promocja@nowotarski.pl
Pliki do pobrania