PCK Facebook

Podsumowanie Akcji Choinka Marzeń 2016

Zakończyła się druga edycja Nowotarskiej Choinki Marzeń. Marzenia wszystkich dzieci -291 marzeń zostały spełnione.

Zakończyła się druga edycja Nowotarskiej Choinki Marzeń. Marzenia wszystkich dzieci -291 marzeń zostały spełnione jednak nie obyło się bez nerwów. Mimo wielokrotnych apeli o rozważne podejście do zerwania bańki i spełnienia marzenia dziecka nie udało się to niektórym. Wszystkie bańki zostały zerwane niestety część prezentów nie została dostarczona na plebanię. Tym samym było trochę problemów aby spełnić wszystkie marzenia. Pomogły je rozwiązać osoby o dobrym sercu. Natychmiast zareagowały i zakupiły brakujące paczki. Organizatorzy oraz Parafia p.w. Św. Jana Pawła II dziękują tym wszystkim, którzy się do tego przyczynili spełnili marzenie dzieci, dzieciom ze szkoły podstawowej nr. 11, które wykonywały bańki pod kierunkiem Pani Marii Chmielowskiej Szymoniak, która je zaprojektowała a gościnne pomagała Pani Ania Zgierska, Panu Marcinowi Drabikowi "Karol" za wykonanie projektu plakatów i karteczek.

Podziękowania kierują również do Urzędu Miasta, Burmistrza Grzegorza Watychy, Starostwa Powiatowego, Starosty Krzysztofa Fabera, Posła Edwarda Siarki za wsparcie finansowe na opłacenie wykonania plakatów oraz potrzebnych artykułów papierniczych oraz Burmistrz Joanny Iskrzyńkiej Steg za zorganizowanie transportu celem dostarczenia paczek do szkół. Podziękowania składają również wszystkim tym, którzy zakupili brakujące paczki oraz mediom za dobrą współpracę.
"Otrzymałam wiele sms-ów, miłych słów, życzeń od rodziców dzieci, którym spełniliście Państwo marzenia i to Wam się należą te słowa podziękowania bo to Państwo spełniliście marzenia dzieci dostarczając paczki a my jako organizatorzy byliśmy tylko wykonawcami Nowotarskiej Choinki Marzeń . Państwa dobra reakcja inspiruje nas do dalszej pracy na rzecz potrzebujących. Na Nowy Rok życzymy Błogosławieństwa Bożego, pomyślności w życiu oraz w pracy. Do zobaczenia i usłyszenia przy następnej Nowotarskiej Choince Marzeń"
Organizatorzy:
Parafia p.w.
Św. Jana Pawła II ul. Szaflarska
Anna Tylka
Maria Chmielowska Szymoniak