PCK Facebook

Dodatkowy nabór do Programu Szkolny Klub Sportowy - bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży - informacja prasowa

Pełniąc funkcję operatora krajowego Programu Szkolny Klub Sportowy pragnę bardzo serdecznie zaprosić do udziału w projekcie i skorzystania z oferty prowadzenia bezpłatnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży.

Program Szkolny Klub Sportowy jest skierowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych a poprzez swoje fundamentalne założenia stwarza możliwości rozwijania sportowych zainteresowań wśród młodego pokolenia.
W załączeniu przesyłam informację prasową informującą o dodatkowym naborze do #programSKS, w której informujemy dlaczego warto dołączyć do aktywnej i zdrowej SKS-owej społeczności. Serdecznie zachęcam do przekazania informacji o programie do wszystkich szkół oraz publikacji na Państwa stronie internetowej oraz w lokalnych mediach.
Jednocześnie chciałabym zaznaczyć, że odwiedziliśmy już wiele gmin, w których Program Szkolny Klub Sportowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a duże zaangażowanie przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego skutecznie przyczynia się do prawidłowej realizacji projektu. Jeśli są Państwo otwarci na współpracę w zakresie organizacji wydarzeń promocyjnych, konferencji czy spotkań ze sportowcami to bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.szkolnyklubsportowy.pl, a za rekrutację szkół do Programu odpowiada operator wojewódzki - www.szkolnyklubsportowy.pl/strona-glowna/operatorzy-wojewodzcy.
Zapraszam również do aktywności w mediach społecznościowych - na profilu https://www.facebook.com/szkolnyklubsportowy/ trwa konkurs fotograficzny #SKSpodróżuje, do którego może zgłosić się każdy!
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.
www.szkolnyklubsportowy.pl

Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy
01-982 Warszawa
ul. Trylogii 2/16
KRS 0000223239
NIP 5250008904
Pliki do pobrania