PCK Facebook

Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Biegach Narciarskich

W dniu 5 lutego 2019r. na trasach przy szkole podstawowej w Klikuszowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Biegach Narciarskich. Na doskonale przygotowanych trasach wystartowało prawie 250 osób.

kat. dziewcząt ur.2008 - Wiktoria Leśniak SP 2 Rabka Zdrój

W punktacji drużynowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Klikuszowej. Drugie miejsce zdobyła SP Ostrowsko a trzecie SP Waksmund.

Natomiast w punktacji drużynowej Igrzysk Dzieci zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Podczerwonym, drugie miejsce SP Klikuszowa, trzecie miejsce SP Waksmund.

Dekoracji zawodników dokonali - Karol Skrzypiec Urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego, dyrektor oraz wicedyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej - Małgorzata Klag oraz Zofia Strama, Tadeusz Watycha - Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu, Zofia Faron Sołtys Obidowej oraz Stanisław Mrowca - przedstawiciel Szkolnego Związku Sportowego.

Organizatorami zawodów byli - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu, Starostwo Powiatowe w Nowym Targu, Urząd Gminy Nowy Targ, Sołectwo Wsi Obidowa oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej.