Igrzyska Dzieci,Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada Ośrodka Rabka-Zdrój w biegach przełajowych-Otwarte Biegi Przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdróju-runda wiosenna.

Organizatorami biegów o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju ,które odbyły się 13.05.2019 na stadionie miejskim i terenach przyległych byli:Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu,Ośrodek Rabka-Zdrój,Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Mok w Rabce-Zdroju,Mks Rabka-Zdrój.

Dziewczęta

 

1.

LEŚNIAK

WIKTORIA

SP2 RABKA-ZDRÓJ

 

21.

CELIŃSKA

AMELIA

SP2 RABKA-ZDRÓJ

2.

SĘK

ALESSANDRA

SP RABA WYŻNA

 

22.

KOMPERDA

ZUZANNA

SP3 SPYTKOWICE

3.

DUDA

MAGDALENA

SP3 SPYTKOWICE

 

23.

BANDYK

JOANNA

SP4 LIPNICA WIELKA

4.

LATAWIEC

KAROLINA

SP1 SKAWA

 

24.

DOMALIK

ANNA

SP SIENIAWA

5.

JANOWIAK

KINGA

SP1 LIPNICA WIELKA

 

25.

KRAMARCZYK

NEL

SP2 RABKA-ZDRÓJ

6.

JAROMIN

WIKTORIA

SP3 SPYTKOWICE

 

26.

KIETA

MAGDALENA

SP3 SPYTKOWICE

7.

KRAS

SYLWIA

SP2 RABKA-ZDRÓJ

 

27.

DZIUBEK

MARTYNA

SP HARKABUZ

8.

KULIGA

KAROLINA

SP1 LIPNICA WIELKA

 

28.

KRÓL

NICOL

SP SIENIAWA

9.

TALAGA

ALEKSANDRA

SP RABA WYŻNA

 

29.

BAŹAN

WERONIKA

SP1 RABKA-ZDRÓJ

10.

BĄK

PAULINA

SP SIENIAWA

 

30.

TOPÓR

NATALIA

SP3 SPYTKOWICE

11.

KUBAS

KLAUDIA

SP3 SPYTKOWICE

 

31.

KOSEK

NATALIA

SP1 SKAWA

12.

KOZIOŁ

ALICJA

SP CHABÓWKA

 

32.

GNIDA

MAŁGORZATA

SP KICZORY

13.

JAGÓDKA

ZUZANNA

SP3 SPYTKOWICE

 

33.

PRANICA

KATARZYNA

SP CHABÓWKA

14.

HARKABUZ

MAGDALENA

SP HARKABUZ

 

34.

JARECKA

MAGDALENA

SP1 ………

15.

GROMCZAK

KATARZYNA

SP3 SPYTKOWICE

 

35.

KOŚCIELNIAK

NICOLA

SP1 RABKA-ZDRÓJ

16.

GACEK

MARTYNA

SP RABA WYŻNA

 

36.

CHOWANIEC

JULIA

SP HARKABUZ

17.

BYDŁOŃ

ANNA

SP3 SPYTKOWICE

 

37.

CHOWANIEC

NATALIA

SP HARKABUZ

18.

KUBIŃSKA

WIKTORIA

SP1 SKAWA

 

38.

JĄKAŁA

ANNA

SP1 SKAWA

19.

WOJTASIAK

BARBARA

SP SIENIAWA

 

39.

ŚWIDER

JULIA

SP CHABÓWKA

20.

KONSTANTY

NADIA

SP2 RABKA-ZDRÓJ

 

40.

WÓJTOWICZ

WIKTORIA

SP1 RABKA-ZDRÓJ

 

Chłopcy

 

1.

ZAJĄC

SAMUEL

SP3 SPYTKOWICE

 

18.

PYKA

DOMINIK

SP ROKICINY PODHAL.

2.

STELMACH

ANTONI

SP SIENIAWA

 

19.

GMITEREK

JAKUB

SP3 SPYTKOWICE

3.

MIODOŃ

MICHAŁ

SP KICZORY

 

20.

CHORĄŻAK

KSAWERY

SP ROKICINY PODHAL.

4.

WIELGUS

ROBERT

SP CHABÓWKA

 

21.

PINTSCHER

ANTONI

SP2 RABKA-ZDRÓJ

5.

FLORCZAK

ALAN

SP2 LIPNICA WIELKA

 

22.

OLEKSY

MACIEJ

SP SIENIAWA

6.

KOŚCIELNIAK

DOMINIK

SP SIENIAWA

 

23.

MACIOŁ

DAMIAN

SP SIENIAWA

7.

SZCZEPANIAK

MAKSYMILIAN

SP SIENIAWA

 

24.

LEWICKI

KRYSTIAN

SP3 SPYTKOWICE

8.

KOMPERDA

BŁAŻEJ

SP3 SPYTKOWICE

 

25.

BEDNARZ

DAWID

SP CHABÓWKA

9.

BANAŚ

ADRIAN

SP3 SPYTKOWICE

 

26.

LUBERDA

ADRIAN

SP RABA WYŻNA

10.

ŁACIAK

SEBASTIAN

SP3 SPYTKOWICE

 

27.

FILAS

SEBASTIAN

SP1 RABKA-ZDRÓJ

11.

BURKAT

MICHAŁ

SP ROKICINY PODHAL.

 

28.

KOWALCZYK

BARTOSZ

SP2 LIPNICA WIELKA

12.

ŻĄDŁO

MICHAŁ

SP CHABÓWKA

 

29.

STANEK

BARTŁOMIEJ

SP3 SPYTKOWICE

13.

SZCZEPAŃSKI

DOMINIK

SP HARKABUZ

 

30.

KANTOR

ADAM

SP ROKICINY PODHAL.

14.

KARKULA

ROBERT

SP1 LIPNICA WIELKA

 

31.

SZELIGA

BARTŁOMIEJ

SP SIENIAWA

15.

HALAMA

PATRYK

SP SIENIAWA

 

32.

BANDYK

ŁUKASZ

SP4 LIPNICA WIELKA

16.

KARKULA

JAKUB

KATOL. SP RABKA-Z.

 

33.

TATARA

MIKOŁAJ

SP1 RABKA-ZDRÓJ

17.

MIŚKOWIEC

ADRIAN

SP ROKICINY PODHAL.

 

 

 

 

 

 

ROCZNIK 2007 – IGRZYSKA DZIECI

Dziewczęta

 

Pliki do pobrania

1.

FOLWARSKA

ANITA

SP RABA WYŻNA

 

8.

KNAP