36. Triolkowe Kolędowanie

Na występ zapraszamy 30 stycznia /środa/ o godź.16:00 do kawiarni "Zdrojowej" przy ul.Orkana 51 w Rabce-Zdroju    

Czytaj więcej

X JUBILEUSZOWY BIEG PODHALAŃSKI im.JANA PAWŁA II

Bieg Podhalański im. Jana Pawła II to wyjątkowe wydarzenie na sportowej mapie Polski. Kilkuset biegaczy - amatorów i profesjonalistów zmierzy się na kilku dystansach na świetnie przygotowanych trasach, które są bardzo malownicze i prowadzą wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem

Czytaj więcej

"WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA" XXVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY-TYCHY 2019

XXVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Witaj, Gwiazdko złota" w Tychach zakończył się wystawą pokonkursową w MDK 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach.

Czytaj więcej

BEZPIECZNIE NA NARTACH

Start z „wysokiego C” Nie będziemy ukrywać, że każdy event to dla nas stres. Każde pierwsze spotkanie to stres podwójny. Na szczęście, pierwsze spotkanie w ramach tegorocznej edycji „Bezpiecznie na Nartach” uznajemy za dobry znak. Sprzyjało nam wszystko – od pogody do uczestników. Akcja na Kotelnicy Białczańskiej za nami, a my już nie możemy doczekać się kolejnej.

Czytaj więcej

X JUBILEUSZOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO o PUCHAR PROF.MARIANA WIECZYSTEGO

2 lutego 2019 r. w Hali "Gorce " -Nowy Targ odbędzie się X Jubileuszowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof.Mariana Wieczystego dla grup senior i hobby.

Czytaj więcej

ZIMOWY BAL U STAROSTY

W nawiązaniu do tradycji balów organizowanych przez Starostę Nowotarskiego zapraszamy na kolejną edycję,która odbędzie się w sobotę 02.02.2019 r., o godz.19:00 w restauracji Góralsko Strawa w Nowym Targu przy ul.Ludźmierskiej 29

Czytaj więcej

SPOTKANIE NOWOROCZNE U STAROSTY

Tradycyjnie od wielu lat Starosta Powiatu Nowotarskiego Pan Krzysztof Faber zaprosił na noworoczne spotkanie znamienitych gości by wspólnie z nimi podsumować mijający rok, by podziękować za wszelką pomoc, by nagrodzić i złożyć życzenia na nowy 2019 rok.

Czytaj więcej

UWAGA!!!TRWA REKRUTACJA NA ZAJĘCIA ABC GRAFIKI KOMPUTEROWEJ.

ZAJĘCIA Z GRAFIKI KOMPUTEROWEJ dla początkujących przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 10 do 16 lat. Dzieci uczą się podstawowych funkcji programów: stosowania narzędzi graficznych, tworzenia i edytowania grafiki i fotografii, wstawiania tekstu.

Czytaj więcej

"GÓRY,WODA I NATURA W MOIM MIEŚCIE"-2019

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Góry, woda i natura w moim mieście” został rozstrzygnięty. W dniu 29.11.2018 r. jury konkursowe wyłoniło 13 prac plastycznych z 72 nadesłanych oraz przyznano 1 nagrodę specjalną „za pomysł”. Wybrane prace zostaną umieszczone w specjalnie drukowanym kalendarzu na rok 2019 W kategorii fotograficznej, wybrane zostało jedno zdjęcie spośród 8 nadesłanych.

Czytaj więcej

Konkurs plastyczny "W poszukiwaniu aniołów"

Piękne anioły wykonane w pracowni ceramicznej w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu jadą na konkurs do Zakopanego.

Czytaj więcej

XVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży Tęczowy Kalendarz 2019

Tegoroczna edycja Konkursu Plastycznego „Tęczowy kalendarz”, to coraz większe wyzwanie. Na konkurs wpłynęło 2360 prac z 275 placówek: z Serbii, Bułgarii, Ukrainy, Białorusi i oczywiście z Polski. To już po raz szesnasty mamy zaszczyt mierzyć się z oceną i wyborem, naszym zdaniem, najciekawszych prac plastycznych nadesłanych z tych 5 krajów Europy.

Czytaj więcej

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

Życzymy Wam Nowego Roku pełnego optymizmu, radości, szczęścia i powodzenia. Niech w nadchodzącym roku 2019 spełnią się Wasze wszystkie marzenia!

Czytaj więcej

XI Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Dzieła Mistrzów Inspiracją Współczesnej Fotografii”

Cele konkursu: - pogłębienie wiedzy na temat twórczości wybranego artysty oraz analiza jego dzieła w sposób zindywidualizowany i kreatywny; - rozwijanie kultury i wrażliwości wizualnej oraz aktywności twórczej młodzieży. Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie zdobył Łukasz Mrożek z Powiatowego Centrum Kultury nauczyciel Maria Mrożek,który zinterpretował obraz Olgi Boznańskiej "Dziewczynka z chryzantemami".Do zdjęcia pozowała uczestniczka zajęć PCK Milenka.

Czytaj więcej

Zakończyła się IV edycja "CHOINKI MARZEŃ"

W imieniu organizatorów składam najserdeczniejsze podziękowania za udział w tak cudownej Akcji jaką jest spełnienie marzenia dziecka. W tak pięknym okresie jakim jest Boże Narodzenie obdarowywanie jest czymś co nam sprawia radość. Lubimy dostawać prezenty i obdarowywać najbliższych upominkami, które sprawią im radość. Lecz nie w każdej rodzinie jest to możliwe z uwagi na trudności finansowe.

Czytaj więcej

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE u STAROSTY

Starosta Powiatu Nowotarskiego - Krzysztof Faber oraz Przewodniczący Rady Powiatu Nowotarskiego serdecznie zapraszają na Spotkanie Świąteczno - Noworoczne u Starosty, które odbędzie się w dniu 9 stycznia (środa) 2019r. o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.

Czytaj więcej

Rejonowe Eliminacje do finału XLIII Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im.Andrzeja Skupnia Florka

Dzisiaj w Powiatowym Centrum Kultury odbyły się Rejonowe Eliminacje do finału XLIII Przeglądu Młodych Recytatorów i Gawędziarzy im.Andrzeja Skupnia Florka.Swoją obecnością zaszczycił pan Karol Skrzypiec Urzędujący Członek Powiatu Nowotarskiego.

Czytaj więcej

Strona 9 z 29‹ poprzednie | ... 7 8 9 10 11 ... | następne ›