49 MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY

W 49 edycji konkursu nadesłano 15 108 prac z całego świata i aż 2623 z Polski! To najwyższy odsetek (17%) spośród 37 krajów biorących udział w konkursie. Spośród wszystkich nagrodzonych, aż 148 prac to dzieła uczestników z naszego kraju Organizatorem konkursu była firma Pentel.

Czytaj więcej

IV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Organizatorem IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego jest Instytut Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko- Mazurskim w Olsztynie.

Czytaj więcej

III O0GÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "ARTFORM 2019"- "MAŁE DZIEŁA-WIELKA SZTUKA"

Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ogólnokształcących STO w Kluczborku. Tytuł tego przedsięwzięcia wskazuje,że nie ograniczamy fantazji jego potencjalnych uczestników:moga prezentować świat swojej całkowicie nieskrepowanej ,niesamowitej wyobraźni.

Czytaj więcej

14 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY " SPORT W SZAROŚCI"

Już po raz drugi Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Sierakowie (po Gimnazjum w Sierakowie) jest organizatorem 14. Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sport w szarości” Rawicz 2019.

Czytaj więcej

Laureat Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Pięknej International Festival of Fine Art- z Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu- XXIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color Art w Goleniowie " We wnętrzu morza"

Temat tegorocznej edycji Color Art „We wnętrzu morza” łączy doświadczenie życiowej praktyki i artystycznej wyobraźni. Jest to jeden z sensów sztuki: racjonalizm oraz intuicja. Celem komisji oceniającej prace było wyłonienie tych realizacji plastycznych, które w sposób najbardziej oryginalny i twórczy odpowiadały powyższemu tematowi. W dniu 13.04.2019 r. jury festiwalu w składzie:

Czytaj więcej

TRIOLKI w piosenkach sprzed stu lat

Telefon Małgorzaty Rybińskiej, tak mocno zaangażowanej w to przedsięwzięcie, nie pozwolił mi spać tej nocy. Propozycja koncertu, bez specjalnych ograniczeń czasowych i to w temacie wspomnień piosenek sprzed wojny, sprzed stu lat, po prostu mnie zachwyciła. A przywołanie klimatu tamtej epoki, w strojach, gestach, ozdobach wprost urzekła.

Czytaj więcej

KOCHAM POLSKĘ...Oblicze Polskej Ziemi - VIII Sochaczewski Ogólnopolski Konkurs Plastyczny im.Władysława Ślewińskiego

Najważniejszym celem realizowanego od ośmiu lat projektu kulturalnego jest kształtowanie poczucia tożsamości narodowej wśród Polaków,zachęta do kreatywnego wyrażenia uczuć patriotycznych, a przede wszystkim odnajdywanie młodych oraz dorosłych utalentowanych plastycznie rodaków ,niezależnie od ich wieku i miejsca,w którym żyją i pracują twórczo.

Czytaj więcej

IV EDYCJA KONKURSU pt:"ŻYJĘ BEZ UZALEŻNIEŃ"

 Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Nowym Targu informuje, że konkurs pn. „Żyję bez uzależnień” mający na celu popularyzowanie zdrowego trybu życia bez uzależnień, pod patronatem Starosty Powiatu Nowotarskiego, został rozstrzygnięty.

Czytaj więcej

Widowisko muzyczne w ramach programu "Dawnej Rabki Czar"

Pracownia Muzyczna Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu zaprasza na widowisko muzyczne w ramach programu "Dawnej Rabki czar", 7 czerwca o godz. 18:30 do rabczańskiego Amfiteatru.

Czytaj więcej

OGÓLNOPOLSKI KONKURS -ŚWIAT BEZ BARIER -""JESZCZE W ZIELONE GRAMY..."

ORGANIZATOREM KONKURSU BYŁA PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI nr 26 W WAŁBRZYCHU i STOWARZYSZENIE „BEZ BARIER” W WAŁBRZYCHU

Czytaj więcej

" WSZYSCY DLA DZIEDZICTWA" STAROPOLSKA BIESIADA RODZINNA 9 czerwiec 2019 rok Zespół Parkowo-Dworski Sieniawa Rewitalizacja Zespołu Parkowo-Dworskiego

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie pn. „WSZYSCY DLA DZIEDZICTWA“ STAROPOLSKA BIESIADA RODZINNA 9 czerwiec 2019 rok Zespół Parkowo-Dworski Sieniawa Rewitalizacja Zespołu Parkowo-Dworskiego

Czytaj więcej

MUSICALOWO w RABCE i w JABŁONCE

Pracowity okres „Lalkarzy”. Zespół ze Spytkowic w ostatnim tygodniu zagrał dwa przedstawienia dla uczniów z naszego regionu. 24 maja w Teatrze Lalek „Rabcio” w Rabce-Zdroju musical „Dopalaczom mówimy – NIE!” obejrzeli uczniowie szkół podstawowych ze Spytkowic oraz Katolickiej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Rabki-Zdroju.

Czytaj więcej

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "!VLEPKA!*NIEPODLEGŁOŚCI"

VLEPKA NIEPODLEGŁOŚCI to ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży, organizowany z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem konkursu był Zespół "CEKDiM" we Wrocławiu.

Czytaj więcej

ŚWIĘTO MAM W SPYTKOWICACH

Grupa Teatralna LALKARZE działająca pod patronatem Powiatowego Centrum Kultury w Nowym Targu wystąpiła podczas obchodów Dnia Matki, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Spytkowicach. „Lalkarze” obdarzyli wszystkie Mamy wyjątkowym prezentem, jakim był poetycki spektakl „Zimowa opowieść”.

Czytaj więcej

WERNISAŻ 44 WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU "MATKA W OCZACH DZIECKA"

W dniu dzisiejszym w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbyło się uroczyste otwarcie pokonkursowej wystawy 44 Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży „Matka w Oczach Dziecka”

Czytaj więcej

Strona 9 z 34‹ poprzednie | ... 7 8 9 10 11 ... | następne ›